Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik az olcsóbb: ha veszek...

Melyik az olcsóbb: ha veszek vagy ha alapanyagokból készítek egy íróasztalt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!

Bútorlapból akár 30-40%-kal olcsóbban ki tudsz jönni. Ez nem csak íróasztalra igaz. Mi egy egész konyha bútort csináltattunk bútorlapból ismerőssel. Így 120-ból megúsztuk, (ebből kb 100 volt az anyag) ha készen vettük volna kb 300 ezer lett volna csak a bútor + a szállítási költség. Ha van hozzá kézügyességed szerintem nyugodtan vágj bele, nekünk se időnk, se ügyességünk nem volt, hogy magunk csináljuk ezért kértünk meg egy ismerőst, de nagyon meg vagyunk vele elégedve és legközelebb is neki fogunk szólni ha kell valami itthonra.

2009. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom az árakat, így csak a gondolataimat tudom megosztani veled. Valószínűleg olcsóbb, ha az alapanyagokat veszed meg. Ha Te magad meg tudod csinálni, akkor meg egészen biztos, hogy olcsóbb. Arról már nem is beszélve, hogy akkor akkora és olyan, amilyenre Te szeretnéd. Az igény és a választék ritkán van összhangban.
2009. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fürdőszoba szekrényt csináltam ,méretre szabattam az anyagot ajtópánt helyének kifúratása 8000+ élfólia,csavarok, ragasztó2500.Bútorboltba hasonló 25000-nél kezdődött.
2009. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!