Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek az üdülési csekkemmel?

Mit tegyek az üdülési csekkemmel?

Figyelt kérdés
Június 30.-án lejár a még megmaradt 35 000 Ft értékű üdülési csekkem. Lenyaralni már ezen idő alatt nem tudnám. Kinek milyen ötlete lenne a hasznosításra. Nem akarnám elkótyavetyélni és főleg nem akarnám, hogy elvesszen. Nem lehet levásárolni valahol?
2009. jún. 23. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan éttermek ahol elfogadják,kajázatok belőle.
2009. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom, akkor lehet kérni a csekkek érvényességi idejének meghosszabbítását! Bővebben a www.udulesicsekk.hu oldalon tájékozódhatsz erről. (remélem jó a cím, ha nem keress rá)
2009. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Rakd fel a Vaterára/Teszveszre. Adsz egy kis árengedményt, és lehet, hogy valaki megveszi.
2009. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A csekk át nem ruházható tudtommal, utolsó


Am menj el séta repülni, vacsorázni, még a vonaton is elfogadják úgy tudom, szóval interneten nézd meg mire jó, és használd arra amit biztos élveznél.

2009. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én fallabdabérletet vettem belőle.
2009. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerősöm szemüveget csináltatott
2009. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet hosszabbítani. Be kell menni egy irodájukba (a fentebb ajánlott honlapon ott vannak a címek) a lejárat napjáig és leadni. 10 nap múlva kb. küldenek egy csekket, azt be kell fizetni (a leadott csekk 10 %-a, szóval neked most 3500 ft) és aztán 2 hét múlva lehet menni az új csekkért, ami egy évig érvényes.

Én is ezt csináltam most. Inkább befiezetek valamennyit, minthogy elszórjam gagyira.

Eladni nem tudod, mert névreszóló és nagyon kevés helyen fogadják el, hogy nem az megy, akinek a nevére ki van állítva. (Néhány helyen elfogadják ugyan, de az is szabálytalan.)

2009. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerékpárokat vettünk belőle.
2009. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra is kíváncsi lennék, hol lehet pl. kerékpárt venni vagy egyéb mást? Most nem az éttermi elköltéséről kérdeznélek Benneteket.
2009. jún. 23. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kerékpáros. Én pécsi vagyok, itt találtunk egy olyan szaküzletet, ahol a következő megoldással vettünk két felnőtt kerékpár, gyermekülést és bukósisakot a babának. Az össze cucc értéke kb. 90.000,-Ft volt. Ebből 60.000,-Ft értékben bérleti szerződést kötöttünk az üzlettel 6 havi kölcsönzésre (ezt fizettük üdülési csekkel), a fennmaradó 30.000,-Ft-ot pedig készpénzben. A szerződés úgy szól, h' a hat hónap letelte után a bérlő a bicajt az amortizációval csökkentett értéken megvásárolhatja. (Ez az a 30.000,-Ft.) Tehát a bérleti szerződés azért kell, mert csak így fogadhatják el a csekket, de gyakorlatilag egy tranzakcióval előre megtörténik a vásárlás is.
2009. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!