Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Építményekről, lakóépületekről...

Építményekről, lakóépületekről kell adóbevallást adnom. A telken van egy olyan épület, amire megfelelő nevet kellene találnom. Van valakinek egy jó ötlete vagy tapasztalati javaslata, hogy minek nevezhetem? Minden ötletet köszönök.

Figyelt kérdés
Az épület több mint 10 éves, nem igazán jó állapotú, 17,5 m2, ajtaja nincs, garázsnak használjuk. Mivel ajtaja nincs, nem feltétlenül garázs, különben is meghaladja az adómentesség (16 m2) határát, s ha garázsnak vallom 10 évnyi adótartozásunk keletkezik. 16 m2esnek nem vallhatom, mert ha földmérőt rendelnek ki, kiderül a turpisság. Mivel nagyvárosban van, nem igazán lehet pajta, csűr stb.
2012. ápr. 3. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Fészer?
2012. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
háztartási szilárd-hulladék tároló?
2012. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"16 m2esnek nem vallhatom, mert ha földmérőt rendelnek ki, kiderül a turpisság."


Gondolod azért mennek majd be hozzád centizgetni mert 1,5négyzetmétert elcsalsz.Esetleg az utcáról megnézik kb mekkora és kész.Vannak olyanok akik be sem jelentik (én is ilyen vagyok) mégse félek.

2012. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!