Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Törtek már be hozzátok?

Törtek már be hozzátok?

Figyelt kérdés
hogyan és mit vittek el?
2012. márc. 29. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem. De van olyan ismerősöm, akihez többször is. Tőle az otthon tartott készpénzt (20-50-100 ezer), a videót, később a dvd lejátszót, laptopot, ilyesmiket vittek el.

Hogyan: panel. Felfeszítették az ajtót. Még csak különösebben meg sem kellett erőltetni magukat.

A legutolsó eset meg nyaraláskor volt, a negyedik emeleten nyitva hagyta éjszaka az ablakot, és bemásztak rajta...

2012. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4-re bemászni és kirámolni. az kemény. tőlünk 2 biciklit vittek el és mialatt temetésen voltunk egy laptopot és egy fényképezőgépet
2012. márc. 30. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja neem, akkor csak kp-t vittek el, sokat. Idős néni, tudod a bankokban nem bízó fajta.
2012. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az más :D
2012. márc. 30. 14:24
 5/6 anonim válasza:

Régi üzletünkbe.

A 3 legdrágább műtárgyat vitték.

A rendőrök már feladták a keresést, aztán egy közúti ellenőrzésen két rendőr kiszúrta hogy furán viselkednek a kocsiban ülők és kinyittatták velük a csomagtartót és más műtárgyakkal együtt ott volt a miénk is. A rendőrök felesben megkapták a 100.000 nyomravezetőit. Ez a 90-es években volt.


Amikor érettségire készültem próbálták feltörni a lakásom ajtaját. De mivel itthon voltam kiordibáltam hogy ki az - jah meg megfogtam egy nagy konyhakést ha kinyitná vagy valami akkor lexarom és lenyesem a kezét minimum... Azóta van rácsunk, de állítólag az se ér semmit szóval most hogy lehet sokat lesz üres a lakás kamerákat szeretnék elhelyezni bent. Ez egy társasház ahol most lakom. Innen a közös garázsból elvitték már a húgom bringáját...


Szilveszterkor anyumékhoz törtek be. Ékszereket vittek, arany, ezüst, meg anyumnak 70.000 Ft-ját.

2012. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

hozzánk egyszer bejött két cigány így hajnal fél 2 fele....

alsógatyában mentem ki egy riasztópisztollyal meg elemlámpával.... mind a kettőt pofán lőttem gázzal... olyan mintha lefújnánk gázzal, csak ennek hangja is van és teljesen legálisan van tartva. bárki vehet...emberi élet kioltásához gyenge.. azok meg becsináltak de nem tudtak elmenni mert nem láttak xD azt a rendőrök vitték el...mondták hogy már több helyre is betörtek..

2012. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!