Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiömlött a kocsiban lévő...

Kiömlött a kocsiban lévő kanából a benzin a kárpitra. Mivel mossam ki, hogy ki is jöjjön, a szaga is?

Figyelt kérdés
A kocsi is förtelmes szagú lett. Meg a babakocsi is, ami a csomagtartóban volt.
2012. márc. 12. 16:30
 1/4 fúróferkó ***** válasza:

Ha foltos is lett először tiszta benzinnel (seb benzin) a foltot eltüntetni.Trisós melegvízzel,kikefélni,vagy szőnyeg tisztítógéppel áttisztítani.

Illatos öblítős vízzel újból átkefélni,alaposan kiszárítani.

Leghatékonyabban egy meleg nyári napon lehetne.

2012. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is kiömlött egyszer, és csak felitattuk törölközővel, semmi mást nem csináltunk vele. A benzin elpárolog, és a szaga is. Szerintem egy hét után már nem volt érezhető.

De ez egy 25 éves, amúgy is foltos huzatú kocsi, úgyhogy én annyira nem izgultam. :)

2012. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha a babakocsiról levehető a huzat, próbáld jól kiszellőztetni, megszárítani, és ha nem érezni a benzint rajta, akkor kimosni.
2012. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk szombaton történt, és még mindig borzalmas a bűz.

A tárolóban is, ahová csak 2 órát raktuk a kárpitot. A babakocsi huzatát leszedte a párom, a fürdőben kimosta, de most a fürdőszobában van olyan förtelmes bűz, hogy nem tudtuk megfürdetni a kisfiamat az este, pedig volt kádmosás, meg minden. :(((

2012. márc. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!