Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány éves koromtól költözhetek...

Hány éves koromtól költözhetek külön a szüleimtől? Van korhatár amitől kiadnak nekem lakást?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:33
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

A 14 éves mentségére szeretném hozzátenni:

valószínűleg csak olyan diák volt, aki messzire járt suliba.

Így vagy kolis, vagy bejárós, vagy albérletes az ember; gondolom: ő az utóbbi csoportba tartozott.

2012. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha családi problémák miatt szeretnél elköltözni, akkor jelentkezhetsz a helyi családsegítő központnál, és ott, ha úgy vélik, nincs más megoldás, elhelyeznek egy átmeneti otthonban, ingyen, néha valamennyi költőpénzt is kapsz. Egy vagy két évig ott maradhatsz, utána már valószínűleg nem lesz probléma albérletet vagy kollégiumot találnod.
2012. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A 14 -évesen elköltözött vagyok. Igen iskola miatt kellett, kolesz szóba se jöhetett csak albi,de hozzátartozik hogy soha többé nem költöztem haza suli után elkezdtem dolgozni és nagyon gyorsan felnőtté kellett válnom és önmagamat eltartanom mivel özvegy anyám nem tudott segiteni, de megálltam a helyem férjhez mentem lett két gyerekem szóval élem a normális emberek életét.Ja és hálás vagyok anyámnak hogy bizott bennem és hagyta hogy menjek.
2012. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 brokkoli93 válasza:
Kedves kérdező! Amíg be nem töltöd a 18-at addig nincs lehetőséged elszakadni abból a környezetből, de tegyük fel, hogy betöltöd hamarosan a 18. életévedet... elköltözöl, és találsz egy albérletet... Miből fizeted a REZSIT, Kaukciót, az albérleti díjat és az élelmiszert? És ebben nincsenek benne a műszaki cuccok, se bútor se piperecucc meg ilyesmi... szerintem nincs olyan baró szakmád amiben gyakorlat nélkül elhelyezkedhetsz. Szóval én szerintem Tanulj, amíg fedél van a fejed felett és biztosítják a megélhetésedet. Am ha mégis úgy döntenél, hogy külön költözöl akkor azt hiszem 23 éves korodik, vagy amíg nappali tagozatra jársz, jár a CSP (Családi Pótlék) de akkor NO bejelentett meló, vagy csak napi 4 órában max... de nem fogod suli mellet ezt bírni... sok sikert
2012. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha vallásos vagy és Budapesti, ide esetleg beköltözhetnél.


[link]


Ennek a közösségnek van Budán, a Zugligeti úton egy gyönyörü villája, amit részben kollégiumnak használnak. (Jelenleg azt hiszem 7 diákkal.)


Sok sikert!!

2012. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!