Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány éves koromtól költözhetek...

Hány éves koromtól költözhetek külön a szüleimtől? Van korhatár amitől kiadnak nekem lakást?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18 éves kor után élheted a saját életedet,akár el is költözhetsz.Lakást csak úgy fogsz kapni ha kibérelsz egy albérletet.Önkormányzati lakás terveidet egyenlőre felejtsd el.Először azoknak utalnak ki lakást akik rá vannak szorulva.Értsd: gyerekük van,nincs hova menniük,és legalább 3 évet már albérletben élnek..Te 18 évesen egyik kitételnek sem felelnél meg.
2012. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem saját lakásra gondoltam hanem albérletre. Azt 18 éves korom előtt kaphatok?
2012. márc. 5. 19:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Jogilag aligha, de biztos van olyan pénzéhes bérbeadó, aki adna.


Miből finanszíroznád???

2012. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elmennék dolgozni, természetesen. Meg már van valamennyi pénzem plussz addig még lesz bőven.
2012. márc. 5. 19:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korod után már elköltözhetsz minden gond nélkül.De , 18 éves korod alatt szülő engedélyek kellenek hogy külön költözz.
2012. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban házasságot kötsz, nagykorúvá válsz. De sajnos csöbörből-vödörbe a nagy %-a az ilyen ügyeknek.

Ha nyomós okod van, hogy külön költözz, kérj segítséget, de szakembertől. Családsegítő, gyámhivatal, ill. majd ott útbaigazítanak.

Ha csak szigorúak és nem bántanak semmilyen szinten, akkor bírd ki 18 éves korodig.

2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 wapo ***** válasza:
Diákként bérelhetsz lakást, vagy diákszállót.De ha tanulsz nincs pénz.Ha van akkor áruld el nekem is, hogy!!! Sőőt vehetsz is.Igaz szülői beleegyezés kell.
2012. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor várok 18 éves koromig...
2012. márc. 6. 14:38
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Én 14-évesen költöztem albérletbe és az anyukám vette ki a lakást nekem és mig tanultam ő fizette.Tehát szülői beleegyezéssel megoldható 18é alatt is.
2012. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Utolsó! 14évesen?? eszem megáll :S De kérdező mindenképp bírd ki 18 éves korodig! És egyébként 18 éves kortól költözhetsz el!
2012. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!