Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg magamat hogy...

Hogy győzzem meg magamat hogy megengedjem hogy albérlő jöjjön a szobámba?

Figyelt kérdés

14/L vagyok...

Egyedül az anyámmal élek.

Anyámnak nincs más lehetősége csak az ha kb. 7 hónapra kiadja az egyik szobát. 2 szobás a lakás igy az enyémet a kissebbet.

De nem akarok bele menni...most lett felujitva uj butorok stb. és mindig lakott velünk vki csak azok családtagok voltak...már nem akarom...


2009. jún. 8. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni, nem egy kellemes dolog. De ezt írod: "Anyámnak nincs más lehetősége" Ez szerintem elég meggyőző érv. Fel a fejjel, 7 hónap nem sok.
2009. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj térelválasztót, és fogj ki egy normális albérlőt, ha meg óckodsz tőle, akkor más megoldáshoz kell folyamodnod, mérlegelj.
2009. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

költözzön anyukád szobájába, vagy cseréljetek szobát.

anyukádat meg kéne értened, biztos nehéz a helyzet, és kénytelenek vagytok ezt elfogadni, ő sem jókedvében csinálja. Kössetek komprumisszumot.

2009. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!:)

Tér elválasztóra nincs szükség mert akkor én bekerülnék a másik szobába...

csak maga a tudat...hogy egy idegen lenne ott.(habár anya bnője szerint megbízható)

2009. jún. 8. 19:00
 5/7 anonim válasza:
100%
azért csak legyetek óvatosak.
2009. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem. Most akkor az egyik szobába lenne az idegen személy a másikba pedig te és anyukád?

Szerintem sem sok az a 7 hónap, és legalább segít nektek anyagilag helyre kerülni...

Beszéld meg anyukáddal, hogy rendben de olyan menjen oda lakni akit te is kedvelsz.

Ha nem tetszik az illető, nem szimpatikus akkor anyukád válasszon mást. De azért próbáld meg kedvelni a jelölteket.

De fontos, hogy olyanra essen a választás, aki miatt nem érzed magad rosszul a házatokban.

Ha aranyos, kedves akkor még kedvelheted is. Mindenesetre próbélj meg kedves lenni vele és légy illedelmes.

2009. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kiadhatnátok olyan vidéki tizenéves lánynak, aki a városban tanul középiskolában, és nem kapott helyet kollégiumban. Még jó barátnők is lehetnétek.
2009. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!