Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan építkezhet úgy a...

Hogyan építkezhet úgy a közvetlen szomszédom, hogy tőlünk nem kérdezett senki semmit? Ráadásul panziót épít, ami pont bele fog lógni a panorámánkba, és az életünkbe is.

Figyelt kérdés
A szomszéd telken régen egy borospince állt. Az új tulaj panziót akar építeni. El is kezdte, a régi épületet ledózerolta, az alsó szintet felhúzta, ami kb. 3x akkora lett, mint az előző épületé volt. Hogyan húzhatnánk keresztbe a beruházást? Lehet, hogy megkent valakit a hivatalban az engedélyeztetéshez? Nyugodt környék volt eddig az erdő szélén, mégis közel a faluhoz, ahol jó gyerekeket nevelni.
2009. jún. 8. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
4. válaszoló vagyok: nem panelban élek, hanem szép nagy családi házban. Ráadásul ha a körülöttem élő családok házikóját ledózeroltatnám, egyenesen a hegyekre látnék. Mégsem jut eszembe. Tudod, az ember nem egyedül él a világon, mások is "belelógnak a panorámájába". Viszont a velük való kölcsönös, segítő kapcsolatot semmilyen kilátás nem pótolná.
2009. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem életvezetési, hanem jogi tanácsot kértem. Mondjuk erre az oldalra jellemző, hogy hozzászólásokkal traktálják az embert a kérdésére adott válaszok helyett.
2009. jún. 9. 10:20
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Panelben laksz? Mert akkor valószínű a közös képviselőtök kapta anno az értesítést 1db-ot (de majd mind a 20ezer lakosnak kiküldi az önkormányzat) és neki kellett volna szólnia nektek közgyűlésen, amin lehet nem voltál ott. Akkor sorry, ezt buktad. Ilyenbe hogy panorámát elveszi amúgy sem lehet belekötni, mert az nem a tied.

Belelőg az épületedbe? Ez meg mekkora hüleség.

2009. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy egy ilyen egyszerű kérdés ennyi primitív embert megmozgat agyilag:)
2009. jún. 9. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!