Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben vennétek lakást és miért pont ott?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
VIII.-ban, mert ott a legolcsóbb... komolyan. A közbiztonság közel sem olyan rossz, mint amilyen híre van.
2010. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
XVI., mert ott klassz villanegyedek vannak, sokkal klasszikusabb, mint a Rózsadomb.
2010. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a Törökvész úton láttam ma pár panelt. 10 emeletes hatalmas épületek, afféle lakóparkos stílusú környezetben.


na, ott vennék 2 lakást a legfelső emeleten, egybenyitnám, és kész a tuti panorámás loft :D


mondjuk kb 100 évig kéne spórolnom, h összejöjjön :D


amúgy most a 11ben lakom, nem olyan drága, de lehetőségekhez képes kulturált, és nyugis körynék.

sokan nyuggerkerültnek hívják :D

2010. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
XIV.ben. emberközeli, városközpont-közeli, sok a zöldövezet, madárcsicsergés, és autóval mindössze tíz perc a Deák tér. Viszont nem túl olcsó :(
2010. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14.-ben, és ha minden jól megy, akkor jövőre már meg is lesz :D

De jó még a 16., 17. is, csak onnan necces a közlekedés, mindenképpen vonathoz vagy hévhez közelit vennék, hogy ne legyek autóhoz kötve.

2010. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sztem bárhol jó, de nem túl messze a belvárostól és mindenképp nyugis helyen. A mi előző lakásunk a Blahán volt.. Semmi pihenés, se éjjel, se nappal..

De ha mindenképp választani kell akkor XI. ker.

Szempont az is BKV-zol vagy kocsid van?!

2010. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, még nincs kocsim......annyira elvagyok veszve!

Eredetileg Budán szerettem volna, azon belül a Xi. kerületben, de aztán meginogtam....miért ne a belvárosba? Szóval most elkezdtem nézni a VII., VI., V. kerületeket. De fogalmam sincs, annyira nem tudom hogy az valami hihetetlen.

2010. nov. 6. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:

a XIből könnyű átjutni pestre, de sokkal nyugisabb, több a park, normálisabbak az emberek, talán nincs akkora tömeg sem.

én személy szerint nem szívesen élnék pesten,. hiába mondják, hoyg tök mind1, h a duna melyik oldalán laksz. hát nekem spec. marhára nem.

2010. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem. Én meg Budán nem laknék. A XI-ben dolgoztam a Fehérvári úton, nem jött be az a kerület. Pest nyugisabb kerületeit szeretem :)
2010. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ohh, értem.

Na tessék, így döntsön az ember :D.

2010. nov. 7. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!