Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Apám miért nem fűt be?

Apám miért nem fűt be?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó bekapcsolni a fűtést ebbe a hidegben sem. Van egy kályha a nappaliban, fával kell fűteni vele, de mire be lesz fűtve akkor kb van 3-4 óra, most ebben a hidegben akár 2-kor is délután, ilyenkor van kb 8 fok, estére lesz kb 14-15 fok, ami szintén hideg. Reggel lehűl 10 fokra a lakás, a fürdőszoba ablak befagy, jégcsapok lógnak ki belőle, a szúnyog hálón jégdarabok vannak, a fürdőszoba fala penészedik. Mondtam neki, hogy legalább éjjelre kapcsolja be a fűtést, de nem hajlandó, ekkor megkértem, hogy hagy vigyem be a villany radiátort a szobámba de azt sem engedi (pedig november-decemberben azt még megengedte) Most meg azt sem. Éjjel nem tudok aludni, mert olyan hideg van, pontosan van 4 vastag takaróm, van alattam egy póló, pizsama, egy vékonyabb pulcsi, egy melegítő és még vastag pulcsi, két gatya, pizsama gatya és a melegítő gatya, egy nagy vastag téli zokni. Így alszom és megmozdulni is alig bírok. Mit csináljak? Már hányok ha haza kell jönnöm! A suliba is csak melegedni járok be, mert az is egy kínszenvedés, de inkább azt választom mint a fagyoskodást, mert délelőtt aztán semmilyen fűtés sincs, és akkor 7-8 fok van, ma mikor hazajöttem volt 7 fok, most kb lehet 8 fok. Ti mit csinálnátok? Ja és apám ezt élvezi szerintem.
2012. febr. 2. 14:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ja és nála reggelre 0 fok van
2012. febr. 2. 14:39
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Én nemigen törődnék vele, hogyha balhézna,azzal foglalkoznék, hogy a testvérem ne fázzon meg és ne betegedjen meg. Ha egyedül lenne, kit érdekel, hogy ő fagyoskodik? De a gyereknek meleg kell!!! Ha ezt nem tudja megérteni, meg is érdemli,hogy az illetékesek felhívják erre a figyelmét!!!

Krónikus asztmát lehet kapni első körben4!!

2012. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha mást nem, elvinném a testvéremet a rokonhoz, aki fűt...
2012. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom! Anyósom is pont ilyen!

Inkább fagyoskodik a jeges szobában, de be nem kapcsolja a fűtést, pedig anyagilag megengedhetik, hogy meleget csináljanak.

Ő sem érti, hogy miért járunk hozzájuk a pici gyerekekkel. Mindannyian lebetegszünk nálunk, abban a jéghideg lakásban.

Tény, hogy marhaság a fűtéssel így spórolni, mert ha megbetegszel, gyógyszerekre többet kell költeni.. Ja, és a fene se tudja, hogy esetleg megfáztok/felfáztok e annyira ( ha pl lányok vagytok) hogy apátok egy életre megfosszon titeket az anyaságtól!

Ezt magyarázd el neki!

2012. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
*hogy miért NEM járkálunk hozzájuk
2012. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
igazából magam miatt aggódom, tesóm meg nem is panaszkodik Lány vagyok és 12 éves korom óta minden télen fagyoskodok, de ilyen szinten mint most még nem, ez a legdurvább szezon
2012. febr. 2. 14:48
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Mondd apukádnak, hogy nem szeretnél vesemedence gyulladást kapni, extrém a hideg, nagyon fáztok, nem vagytok olyan edzettek, mint, akik anno a háború alatt nélkülöztek, és mindent túléltek.
2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért nem fűt be? Gondolom, mert nincs miből. A mai világban ez sajnos nem meglepő.


Mindazonáltal ez nem szabadna hogy gyerekek, vagy akár más lakók mellett kifogás legyen. Te ismered apádat, neked kell tudnod, hogy hogyan lehet bármit is elérni nála.

2012. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gomzoli ***** válasza:
48%
Nagykorúként meg ne apádat fikázd a nyilvánosság előtt, hanem menj el dolgozni, aztán majd adhatsz valamit az eltartásodért cserébe! Akkor talán majd jut 50 ezer a gázszámlára is!
2012. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak.Nem bírnám ki ezt a hideget.Nálunk éjszaka volt hideg,mert a szobánkban este megment a konvektor és most még a szerelőt várjuk.Apukáddal nem próbáltál beszélni,hogy ez azért mégsem vicc?Anyukád mit szól ehhez?
2012. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!