Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 30 cm-es homlokzati hőszigetel...

30 cm-es homlokzati hőszigetelést hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
A házamat passzívházzá szeretném átalakítani,legalábbis minnél jobban megközelíteni egy passzívház tulajdonságait.

2012. jan. 27. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Utólag nem fogod tudni passzív házzá alakítani, illetve biztos, hogy nem éri meg annyit költeni rá.

A falakon kívül még sok helyen szökhet a meleg (nyílászárók, aljzat, födém, tető). Vannak olyan szerkezetek, amikhez nem utólag nem férsz hozzá, és nem tudod szigetelni.

Érdemes lenne egy szakemberrel konzultálnod, hogy tudod minél jobban légtömörré és hőhídmentessé tenni a házadat.

2012. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom hogy nemcsak a hőszigetelés a lényeg rengeteget olvastam a témában,amin nem tudok változtatni az a ház tájolása,meg valóban a rejtett szerkezeti elemekhez még nem tudom hogy férek hozzá,de remélem meg tudom oldani.
2012. jan. 27. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Szakember nélkül aligha.

Remélem tudod, hogy megbontani bármit, hogy hozzáférj a rejtettebb szerkezetekhez, elég veszélyes üzem.

2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy mennyit költesz rá és mennyi megtakarítást remélsz. A passzív házak hővisszanyerős szellőztetéssel működnek. Azt is meg tudod oldani? (Pár millióval számol csak arra)
2012. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Gyártanak is, szerintem olyat csinálnak, amit kérsz.

2012. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gomzoli ***** válasza:

30 centis hungarocell-táblákra gondolsz?

Ha igen, akkor csak egy tipp: 2-szer 15 az 30...

2012. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne két darabban tedd fel, mert az dupla ragasztás és ragasztó!

Egyéni megrendelésre bármilyen méretet legyártanak és bármelyik építőanyag kerekedés meg tudja rendelni.

2012. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 2*15-re már gondoltam én is,de ha lehet akkor inkább egyszerre,hővisszanyerő szelőztetőt 250 ezer körül már lehet kapni,mivel a házam kicsi.és ráadásul ikerház(egy fal kiesik) ,ezért úgy érzem meg tudom valósítani 1-1.5 milióbol, tulajdonképpen azt akarom elérni hogy az a kevés tüzelő ami kelleni fog azt elő tudjam állítani magam is, (papírbrikett,nyesedék)
2012. jan. 28. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kijön ennyiből,akkor nekem is szólj.
2012. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia

lehet kombinálni 15 cm 15 cm 30. cm csak a baj 2 félle dubel kell,első rétegnél is furogatsz másodikat is furogatod.

csak a tarto sint kell meg vened ha kapsz ilyet..30cm

első rétegre krumliként ragd a ragasztót 6 helyre vagy 8 helyre tartossan masziv legyen .2 második réteget fogasz glettvasal tedd fel.huzod a falon vagy lapokra .

mivel már itt mondjuk jo 40 es dubelt kell vened majd utána .de a tarto sin legyen masziv.

2012. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!