Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan mukodik a falfutes,...

Hogyan mukodik a falfutes, hogy kell elkepzelni es mennyire eri meg?

Figyelt kérdés
Gondolom egy szivetelt hazba erdemes beepiteni de ez h megy?vizcsovek mennek a falba?megeri?eleg meleg a haz tole?es akarmilyen felba bele lehet epiteni?
2012. jan. 13. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Guglizz rá, van valami weboldal, ahol képekkel mutatják, hogy néz ki, egyszer megtaláltam, de nem tudom, hol. A falon mennek a vízcsövek, előttük meg van valami burkolat, mint az álmennyezet, csak álfal :D

Elméletileg ez a legjobb fűtési módszer, olyan mint a padlófűtés, csak nem száll tőle mindig a por.

2012. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem, hogy jó a hatásfoka, mert az egész falat belülről átmelegíti, vastag szigeteléssel együtt is jelentős veszteség lesz.
2012. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vegulis ha ugy veszzuk ha a falak sosem hulnenek ki akkor minden hazban mindig meleg lenne....ez a leg nagyobb problema....szoval vegulis ha kivulrol szigetelve van a haz szerintem ha a falak mindig melegek akkor nyerhetunk rajta...esetleg meg rasegitve a hazba v 2 futotestel...ha hulyeseget mondok javitsatok ki:D
2012. jan. 13. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Falfűtést általában elsősorban belső falra teszel. Az meg úgyis meleg.
2012. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aham...ezt nem tudtam....de mondjuk szereny velemenyem szerint jo lenne a kulfalakra is tenni de az en velemenyem nem nagyon szamit
2012. jan. 13. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:

A fal-, illetve a mennyezeti fűtés a felületfűtések újabb generációi. A padlófűtésétől alacsonyabb vízhőmérséklettel dolgoznak. Energiamegtakarítás a cél, valamint kiválóan alkalmas klimatizálásra is. Természetesen a falon belülre tekerik! Ugyanolyan csővel dolgoznak mint a padlófűtés esetén, csak vékonyabb átmérőben.


Üdv. Andreiew

2012. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget
2012. jan. 13. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Ú, mondjuk biztos macerásabb kialakítani, mint a padlófűtést... vagyis, ezt csak én gondolom így :)

Nálunk most készült el a padlófűtés.. de gondolom, ha falakba teszik be azokat a csöveket, akkor mindenhol vésni kell a téglát.. vagy rosszul gondolom? :)

2012. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!