Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Premicell-lel fűtés?

Premicell-lel fűtés?

Figyelt kérdés
Távolról szeretném szabályozni Junkers kazánomat TR 200 termosztáttal premicell segítségével. Meg tudja ezt oldani valaki? Vagy bármilyen hasznos infót elfogadok a témában.
2011. dec. 22. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a túró az a "Premicell"?Ha irsz róla valamit talán hozzá tudnék szólni,mert vezérléstechnikában otthon vagyok!
2011. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi! az előző vagyok!

Most nézek utána a Neten,várj mert hiányosak az ismereteim,haráreset,lehet hogy nem tudok segíteni,de ha van türelmed azért írd le csak úgy "konyhanyelven",hogy mit szeretnél!majd visszanézek!Üdv.

2011. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Tulajdonképpen minden olyan megoldás érdekelne, amivel távoltól tudok kazánt (fűtést) szabályozni. Gondolom, már megnézted mi az a premicell.
2011. dec. 27. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ki-be kapcsolni akarod távolról vagy a fűtésszabályozásba is bele akarsz avatkozni,mert úgy bonyolultabb!
2011. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elegendő a ki- és a bekapcsolás. Ha ezt tudjuk, rátérhetünk később a bonyolultabb részekre.
2011. dec. 28. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de szerintem emeld ki újra a kérdést,mert elsüllyedtem az új információk rengetegében!...Jobb ha megírom mint ha hitegetnélek.

Ha tudok valami"értelmeset",jelentkezek!

Üdv.és bocs!

2011. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!