Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a teendõ ha épp...

Mi a teendõ ha épp betörnek miközben alszol, és felriadsz rá?

Figyelt kérdés

Alvást tettetni, elbújni, kiabálni-hátha elszaladnak? Mit ér a kutya? Vagy már nem divat megmérgezni õket?

Kerestem a következõkre vonatkozó statisztikát, de nem találtam. A betörések inkább nappal vagy éjjel történnek? Melyik évszakban a legjellemzõbb?

Lehet sok embernek ez fura, és paranoiásnak gondolnak, de az utóbbi idõben félek. Érden lakok, ami a statisztika szerint az egyik legrosszabb hely, betörés szempontjából. Kis utca, nem fõútnál. Van 3kutya, de hmmm. Szerintem egy kis kajával azok is lekenyerezhetõk.

Ha az ember otthon alszik, miközbe betörnek, mennyi ideig tart a betörés? Én inkább tettetném h alszok, minthogy felsikítsak stb aztán a végén még megölnek. Szóval örülnék vmi értékelhetõ infónak.


2011. okt. 4. 03:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hozzám éppen ma törtek be! Délelött,olyan 11:45-perckór netezés után,az ágyba bujtam,és éppen pihentem,amikor egy kis kopogásra lettem figyelmes,de nem tanusítottam neki nagy figyelmet. De amikor egy bizonyos hangos reccsenésre,roppanást halottam,felpattantam az ágyból,és a gép elötti székre kihelyezett gumibottal ordibálva kirohantam,és azt láttam,hogy félig nyitva,a bejárati ajtó,persze egyből tudtam,hogy miről is van szó,kiabálva rohantam ki,a lépcső házba,de addigra a betörők már a lépcsőn rohantak le,és csak hallotam,ahogy dörömbőlnek le,mintha lovak szaladgáltak volna,a lépcsőn. A szomszédom,és felfigyelt,az eseményre,és állítólag csak egy fejbubot látott. Én meg kapkodtam,a fejem,hogy azt hittem,a nappaliba menekült,a betörő. Kihívtam a Rendőrséget,és felvették,a jegyző könyvet. Még szerencse,hogy aznap szabadságon voltam,és nem vittek el semmit,csak a zárat törték el. Én azt ajánlom,hogy ha valaki azt hallja,hogy piszkálják,az ajtaját,ordítson egy jó nagyot,ha már bent van,a betörő,akkor már késő! Talán jobb,ha ilyenkor az ember nem csinál semmit,és nem is tud nagyon,mert nem Amerikába vagyunk,sajnos a jogok és a törvények még mindig a betörőket védik.
2013. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!