Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezt a dekorációt hogyan...

Ezt a dekorációt hogyan lehetne minél olcsóbban megcsinálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd a kislányom szobájába olyat csinálni, hogy a kiságy fölé (nem tudom milyen anyagból) betűket vágok ki, ami az ő neve lenne :)

Ehhez mi kell? Dekorgumi? Mennyibe kerül? És mivel ragasszam fel a tapétás falra, hogy később le tudjam majd szépen szedni?

Láttam én vaterán, teszveszen ilyen betűket, csak azok nekem nem tetszettek, ezért szeretnék saját készitésűt csinálni. Csak nem tudom mi kell hozzá és mennyibe kerül.


2011. szept. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet csináltam.

Szimplán kivágtam egy vastagabb kartonlapból kb. azonos méretű kockákat. Arra tapétát ragasztottam, betűket megrajzoltam és dekor festékkel lefestettem.

Azután másik színnel megfestettem a betűket és a betűk kontúrját kiemeltem még 2 különböző színnel.

Felragasztani a falra pedig festő szalaggal (amit a takarófóliához veszel, nem jut eszembe a speciális neve) lett.

2011. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatod kartonpapírból, dekor gumiból, és hungarocellből is. Tegyél köré pillangókat,virágokat is.
2011. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, és miután nekem itthon ehhez minden adott volt, így egy forintomba se került, csak idő kellett hozzá.


Amúgy kislányom imádja. 2 hónapos, de órákig eltudja nézegetni!

2011. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így néz ki a sarok nála:


[link]

2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az ötlet! Csupán annyit szeretnék jelezni, hogy a gyurmaragasztót ugyan könnyen el lehet távolítani, de az is nyomot hagy...
2011. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Graffitit kell festeni, diszperzittel. Segítsek?
2011. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!