Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy panelnek és egy téglalakás...

Egy panelnek és egy téglalakásnak mennyi a rezsije télen/nyáron? 2 fővel számolva?

Figyelt kérdés

most keresek albérletet, de sajnos nem tudok mihez viszonyítani.


van, ahol azt írja, alacsony rezsivel, de sajnos a normált se tudom, nem tudom összevetni...


2011. szept. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 50 négyzetméteres panel esetében havonta kb. 30 ezer forintra számíthatsz télen-nyáron. Persze lehetnek eltérések.
2011. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi ketten lakunk egy kis (45 nm) lakásban és nyáron (vagy amikor nincs fűtés) a rezsi 20-25 ezer Ft, télen, a távfűtés miatt (ami elég drága) olyan 45 ezer Ft, de volt hogy kicsit több is volt
2011. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, én téglára gondoltam (2. voltam)
2011. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50nm es panel rezsije 45ezer télen. Nyáron 30 ezer. Ha sporolsz a vizen, villanyon akkor pár ezerrel kevesebb. Téglában kb ugyanennyi,mert ott meg a gáz a sok.
2011. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, h távhős, ezen belül egyedi mérős-e vagy ugye gázos.

Én távhős, nem egyedi mérős panelt tudok mondani:

54 nm2, 2en vunk.

Villany5e, közösktg 4600, hidegvíz 4e, melegvíz 2e, fűtés alapdíj nyáron6-7ezer, télen fűtés 24-30ezer.

Szemétdíj2ezer/hó

2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!