Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feltenni a...

Hogyan tudnám feltenni a szúnyoghálót az erkélyajtóra? Szeg vagy rajzszeg kell hozzá?

Figyelt kérdés

A sz.háló széleivel kell vmit csinálni?

Csak kilépő erkéy van, amit nem sajnálok "elbarikádozni" a sz. hálóval.


2009. ápr. 19. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

ha ablakra lesz akkor olyat kell venni aminek a széle tépözáras. Nekünk olyan van. körbe kell egy szallag tépözárat feltenni és abba kell bele tenni a hálót.

Az ajtókon pedig szunyoghállo függyöny van. Olyan mint a lap árnyékolók, kb 20 centis darabok az alján nehezékkel, és az ajtó fölé kell erösíteni. Ez jól is néz ki és könnyen felrakható és eltávolítható.

2009. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de nekem már van egy tekerccsel, és a széle nincs "eldolgozva". de azért köszi a választ:)

meg lány vagyok, vhogy egyszerűen meg tudnám csinálni?

2009. ápr. 19. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
a tépőzáras nem jó nekünk műanyag ablakok vannak,azt akartuk,és mind leforgott pedig mindent úgy csináltunk ahogy le volt írva,ha fa ajtóra akarod akkor legjobb az apró szög,vagy a nagyobb fejű rajzszeg,ha műanyag akkor mi 2 oldalas ragasztószalaggal tettük fel,rendes szúnyoghálót,nem olyat mint amiket tépőzárazni kell
2009. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szélével semmit nem kell csinálni csak ollóval vagy szikével mértre vágni
2009. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a segítséget! Még annyi, hogy kb. hány cm-enként kell beütni a (rajz)szeget? Az ajtó kb. 220x 82.
2009. ápr. 19. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
utsó vagyok,nálunk olyan 15-20cm-ként vannak
2009. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, tegnap sikerült:)
2009. ápr. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!