Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi pénzetek megy el egy...

Mennyi pénzetek megy el egy hónapban kajára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A macskás vagyok:)

Nem vagyok varázsló, csak szeretem a tésztákat, ami nagy előny, mert kifőzök egy csomag tésztát és az elég egy hétre. Ehhez veszek amihez épp kedvem van, sajt, tejföl, stb. Persze nem mindig ezt eszem van amikor ugye kiflis hetem van, vagy éppen rizses valami. Vagy kínai leveses. Vannak olcsó dolgok, néha féláras hús meg tejtermékek is, amik ugye épp lejárnak de tudom hogy még semmi bajuk. Nekem ez így tökéletesen megfelel. Persze örülnék ha telne mondjuk gyümölcslére is vagy valami üdítőre, de olyan ritkán van, amúgy marad a csapvíz, a macska is azt issza, ha neki jó akkor nekem is:D

2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 TOMAtm ***** válasza:
100%
előző,ezzel tönkreteszed a szervezeted.nem fogod megérni az 50et sem.tudod vitaminok,ásványi anyagok,telitetlen zsírsavak,rostok nélkül a szervezeted vegetativ állaporban tartod csak.tésztán és pékárun élsz?ezek szénhidrátok.a rendes táplálkozás 40% szénhidrát 40% fehérje,20 % zsiradék.nálad ez 90% szénhidrát 5% fehérje 5% zsír.sajnálom ha nem tudsz másképp élni és rendesen táplálkozni,de ez akkoris nevetséges.btw...kajára nem,de gépre netre van ZS WTF?!?
2011. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó, elhiszem, hogy ha nincs pénz, akkor nincs más megoldás, de csak tésztán és pékárun nem lehet eléldegélni.
2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy a kifőzött tésztát nem szabad 1 hétig tárolni a hűtőben!!! Az max 3 napon belül el kell fogyasztani, különben egy idő után elkezdenek hemzsegni benne a különféle baktériumok...
2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50 ezer tuti elmegy. szerencsére nem kell éheznünk, megengedhetjük magunknak, h normális, tápláló ételeket együnk.
2011. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

40-50 ezer kettőnkre.

21:16 ne haragudj, hogy beleszólok, de ezen mindenképp változtass. Én is csináltam ezt, 3-4 hónapig, azóta teljesen tönkrement a gyomrom. Ha a tiéd erősebb, talán tovább bírja, de nem örökké! Olcsó még a káposzta, vöröshagyma, párolva tulajdonképpen finomak, és tele vannak vitaminnal.

2011. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk attól függ,hogy van-e a hűtőben hús. Szoktunk időközönként disznót venni,amit levágunk és betesszük a fagyasztóba. Háztól vásárolunk csirkéket és kacsákat,így ha nem költünk húsra egy nap,akkor 5-6 ezer megy el. Viszont hússal együtt már majdnem napi 10 ezer. 5 személyes család(3 gyerek). Kis városban élek, és nagyon drága a megélhetés. Nagy városban ha bevásárolunk egy hétre, 15-20 ezer ft,de akkor az egész hétre elég. Szomorú,hogy ilyen különbségek vannak.:(
2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kis városban élünk (habár, kinek mi a kis város) de itt nem drágább szinte semmi. Sőt, a piac lényegesen olcsóbb, mint a pesti(nagyvárosi) közértek, piacok.

A lényeg, hogy ki kell tapasztalni, mi hol mennyibe kerül, tehát hol éri meg megvenni az adott élelmiszert.

Nekem pl megvan, hogy hol veszem a virslit, hogy veszem a pékárut, a húsokat, a tejtermékeket. Olyan helyeken, ahol a minőség nem kifogásolható, de az ár mégis megfizethető.

Mi is csak ketten vagyunk (még) a férjemmel, viszont az nagyon sokat könnyít a helyzeten, hogy kertes házban lakunk, és így elég sok zöldség, gyümölcs megterem a kertünkben. Nem kell nagy terület, hogy kettőnket úgy ellásson a kis veteményes, hogy minden napra jusson zöldség, gyümölcs. Sőt, marad annyi, hogy télire rengeteget le tudok fagyasztani, vagy eltenni befőttes üvegekbe.

Van 2 tyúkunk, így mindig van friss tojás is. Ha olcsón teljes kiőrlésű liszthez tudok jutni, akkor magam sütök kenyeret a kis kerti kemencénkben.(Saját kezűleg építettük pont ezért a férjemmel) Szóval, így átlagosan 20 ezer Ft a havi élelemre költött összeg úgy, hogy mindenből a minőségit vesszük meg. (tejtermékek, húsok, gyümölcslevek, és mikor nem magunk sütjük, akkor a pékáru)

2011. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Olyan 50-60 ezer tuti elmegy, hárman vagyunk, minden nap főzök.
2011. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

nem olyan régóta 80 -100 ezer :/ pedig igyekszem megoldani ,de mikor elkap a farkaséhség akkor tökmindegy holvagyok berontok az első étterembe ..v mondjuk rendelek szóval igy könnyen összejön.


imádok enni ,imádom a friss dolgokat ,ezért nem is szoktam másnapra megenni semmit ,illetve van olyan h valamit egyszerűen akkor nem kívánok és akkor muszáj mást ennem mert hányingerem lesz ..

szeretem a hideg kajákat a szendvicset vaj paradicsom stb ..


és aki meg akar tanulni főzni ..hátt nem igaz h az olcsóbb én egy halom dolgot be kelett h szerzzek és ott is hagytam lazán húszezret pedig csak pörköltet ,főzeléket és pogácsát sütöttem meg kb egy hétig elég volta hűtős kaja része ..

2011. szept. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!