Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik ezek a szürke fémszerű...

Mik ezek a szürke fémszerű tekerentyűk a kerítéslábazatokban?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak nekem nem triviális (bár ötleteim vannak), de valaki meg tudná pontosan mondani, mi célt szolgálnak ezek a tekerősök némely családi ház kerítéslábazatában? Mire való, és mi van, ha valaki lábazatot cserél, és kitekeri, kinek kell szólni, hogy fogta és kitekerte? És mi van ha valaki szórakozásból kitekeri, akkor aki oda azt betekerte, el fog tévedni, mert nem találja? :D Bocs a sok hülye kérdésért, de tényleg érdekel róluk minden. :D


Lerajzoltam, hogy tudjátok miről beszélek. Midegyiken ugyanaz az SP betűkombináció olvasható. [link]


2011. aug. 25. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam ilyet...
2011. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintjelző Pontok geodétáknak. Meghatározott magasságú pontok, amik a térképeken jelölve vannak, azokhoz viszonyítva szinteznek!

Nehéz lenne kitekerni, mert be vannak betonozva.

2011. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pont. Álmomban nem gondoltam volna ezt a lehetőséget, valami csatorna/gáz/víz bekötés felszín feletti jelölésére tippeltem. Mégegyszer thx.
2011. aug. 25. 20:40
 4/4 anonim válasza:
Kérdeztél volna engem bumbulyka, én tudtam :) Csak hát nem ütköztünk msnen.
2011. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!