Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakás eladás gyorsan?

Lakás eladás gyorsan?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Olyan kérdésem lenne, hogy egy 2 lakásos társasházban lakunk, azért költöztünk ide 2 éve mert a muszáj így hozta.


A lényeg, hogy nagyon nem tudjuk megszokni az itteni környezete, a lakás vidéken található, új építésű társasházban.


Meghirdettük, neten, újságban, nem nagyon jött jelentkező, és szeretnénk mihamarabb eladni.


Tudna esetleg ajánlani valaki olyan ingatlan ügynökséget, vagy személyt aki 100%-ra eltudná adni?


Vagy esetleg olyan ember aki hasonló cipőben járt, de valamilyen módon megtudta oldani az eladást.


Nagyon Szépen köszönöm


2011. aug. 22. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyors eladás nem az eladó személyétől függ, hanem a vevők pénztárcájától. Én már beszéltem olyan ingatlanossal, aki gyors eladást ígért. Na most ez úgy működik, hogy ők inkább választják a negyed milliós jutalékot ha az pár héten belül jön, mint a háromszázezrest, de hónapokig van vele munkájuk.

Tehát az az érdekük, hogy minél olcsóbban és gyorsabban adják el a lakást. Tehát kijönnek, megnézik és teljes meggyőző határozottsággal elkezdik nyomni, hogy ez a lakás nem ér annyit, mint amennyit szeretnétek érte kapni, csak milliókkal kevesebbet. Tehát jóval piaci áron alul akarják majd eladatni, amennyiért ti is majdnem ugyan annyi idő alatt el tudnátok adni. És akkor még jutalékot sem fizettek senkinek. Ezért szerintem ilyenbe nem érdemes belemenni.

Tehát a gyors eladás receptje: Nézzétek meg a környéken mennyiért árulják a hasonló lakásokat. Ez alapján be tudjátok lőni, mennyit ér a tiétek és mennyit szeretnétek érte kapni. Vonjatok le belőle 30-40%-ot és így 90%, hogy néhány hónapon belül el fog kelni.

Ugyan ez a módszerük az ingatlanosoknak is.

2011. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!