Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen dolgokkal bíbelődhetnék...

Milyen dolgokkal bíbelődhetnék? (kísérletezés, madáretetés, húsevőnövény, kefírgomba stb.. )

Figyelt kérdés

NAgyon szeretek olyan dolgokkal foglalkozni amiből pl.: lesz valami,mint mondjuk luca napkor búzát ültetek,vagy kísérletezek,pl.:cukrot kristályosítok a radiátoron,vagy most szeretnék télen madarakat etetni,ugyanis nagyon unatkozom és egyedül vagyok,és az ilyen dolgokkal imádok pöszmötölni.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat,és természetesen mennek ám a kezecskék is.:)

15L

Tudom ,hogy nem a legtökéletesebb a kategória de pl.:a szórakozáshoz annyira nem illet a kérdésem és úgy gondoltam itt hasznos válaszokat kapok.


2011. aug. 12. 00:03
 1/10 A kérdező kommentje:
*De sajnos nem lehetnek állataim,ezt kérlek ne ajánljátok,és már egyébként is van egy kutyum.:)
2011. aug. 12. 00:06
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Én elkezdtem tanulni az internetről rajzolni, ilyen kis egyszerű dolgok, de tök szépek. [link]

Aztán origamizni szoktam sokat még. Néha alufóliából "gyűrök össze" állatkákat, kis emberkéket :D

Van egy könyvem 365 kísérlet, vagy valami ilyesmi a címe, majd holnap előkutatom a padról, aztán mondok ötleteket.

Amiket írtam inkább ilyen kézműves, alkotósabb cuccok, de hátha lekötnek :D

Ja és piros kezet kérek! ;) (tényleg)

2011. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,örülnék ha még mondanál.....

És ment a piros kéz,bár nemtudom miért....:)

2011. aug. 12. 12:31
 4/10 anonim válasza:
Szia, én is 15 éves lány vagyok, nincs kedved levelezni? Ha van, írj nekem egy privát üzenetet!
2011. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bonsaial.
2011. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyfűzés!

Azt megkérdezhetem miért nem lehetnek állataid?

2011. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszolat,mentek a kezek....:)

azért nem lehetnek állataim,mert édesanyám(hiába takarítom őket renszeresen),nem bírja a szagukat,illetve a legtöbbtől allergiás lesz.

ez alól a kutyusom kivétel,akit egyébként is az udvaron tartunk..:)

2011. aug. 14. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
csíráztass magokat (bioboltban kaphatóak)---egészséges, finom és én mindig nagyon örülök, ha kész vannak :D
2011. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresztszemes hímzés:) Én imádom, nagyon jó, bár ehhez tényleg sok türelem kell. De a technika egyszerű, és nagyon szép képeket, párnákat, terítőket, akár táskákat is lehet így csinálni. Ha érdekel belinkelhetek pár mintát:)

20/L

Illetve még rászoktam a főzésre-sütésre, imádok enni, és rájöttem, hogy elkészíteni sem nagy ördöngösség, de tök jó érzés, amikor elkészülök vele:)

2011. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ültess cserépbe fűszernövényeket,amit a konyhában fel tudtok használni!
2011. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!