Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatom meg?

Hogyan oldhatom meg?

Figyelt kérdés
utálok panel házban lakni :/ a szomszédok miatt is (mert a szobám pont mellettük van)és utálok ha kinézek az ablakon látom a sok panelházat... és ha még pesten laknánk oké is lenne de igy... adjatok tanácsokta hogy viseljem el az ittlétet... 15L
2011. aug. 6. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

> adjatok tanácsokta hogy viseljem el az ittlétet...

Gondolj arra hogy cigány vagy, és egy pár négyzetméteres putriban laksz 35 családtagoddal. Számítógépet még életedben nem láttál, tévét is csak akkor, amikor az apád lopott egyet. Se villany, se vezetékes víz, se csatornázás (az egyik testvéred éppen az udvar közepén sz*rik!). A családod nagyrésze éppen lopni van, és éppen feléd jön a segélyből lerészegedett értelmi fogyatékos 150 kilós faluréme hogy megdugjon.


Ugye milyen jó helyen laksz?

2011. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
XDDD Előző naon nagy :D Szerintem tedd otthonosabbá nem tom hogy csajszi vagy pasi vagy-e de ha csaj akkor vehetsz szép függönyt megkérhetsz vkit tegyen fel szép tapétát.esetleg vmi falmatrica ha pasi vagy autós csajos képek ha meg a panelházak zavarnak akkor ne azt nézd hanem hallgasd hogyan fingik a felső szomszéd én is azt szoktam pontosan: 07:00-07:12-ig igazán megnyugtató!
2012. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!