Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tükör a hálószobába? Vélemény?

Tükör a hálószobába? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

NEm értem, hogy mi a kérdés? HA tetszik, akkor miért ne? Nàlunk a hálószobaszekrény ajtaja tükrös, szerintem igen jó, mert öltözködéskor mindjárt meg tudod nézni, hogy minden rendben van-e rajtad.

Mi kifogást lehetne a tükör ellen mondani?

2011. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti ötlet: a teret is növeli és hát a vágyakat is!
2011. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindenképp! Nekünk is van, nagy szekrényajtókon, sok előnye van :)
2011. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekünk a 11 ajtós szekrény végig tükrös. jól néz ki, de takarítani nem egy álom, de nem is túl megerőltető. elég nagy így is a szoba, de ha kisebb lenen, akkor a teret is feldobná rendesen. ha újra kéne kezdeni akkor is tükrüset csináltatnék


van olyan, aki az ágy alá teszi lefordítva valami babona miatt, de ezekben nem igazán hiszek

2011. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az nagyon praktikus, ha a tükör az ágy alatt van, lefordítva. Így tuti betölti majd a funkcióját. Miért is nem gondoltam ere korábban....


:) :) :)

2011. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a szoba, mindenképpen jó ötlet, de szerintem nagy szobában is jól mutat. Én is szeretnék majd tükrös részt a hálószobába, hogy szekrényajtó vagy fal, az mindegy.
2011. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de talán a Feng-shui szerint nem jó. Nekünk is van ennek ellenére egy szekrényajtón tükör.
2011. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!