Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoktál pukizni, büfögni a...

Szoktál pukizni, büfögni a párod előtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ja, néha még le is hányom.
2011. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%
Néha egy kis puki kicsúszik amikor a melleire sz@rok, de gondolom olyankor meg érthető.
2011. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Amikor megyünk a városban, egy két purcit eleresztek, amit nem hall, csak egyszer már közben beszartam.
2011. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nálam az ilyen dolgok nem játszanak
2011. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha ő is ott van, mindent beleadok, hadd szóljon.

Nehogy már mulyának higgyen! :D

2011. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Jókat nevettem előző válaszolókon!:D


Amúgy nálam nem. :) De a barátom is próbálja visszafogni magát, amennyire tudja... Igaz mi 10hónapja járunk csak, évek múltán biztos jobban elengedik magukat a párkapcsolatban élők...:D

18/L

2011. júl. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Akkor őszinte és mély egy kapcsolat, amikor már mersz a párod előtt pukizni. Valahol olvastam ezt egyszer. :)

Mi 10 éve vagyunk házasok, s bizony néha kiszalad. Visszatartani nem jó, mert fáj utána a hasam, begörcsöl. Ha tudok itthon félremegyek, de nem mindig sikerül. Ez van.

2011. júl. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
Ő is ember, én is ember, minek tartsam vissza?
2011. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk együtt, úgyhogy ez már belefér. Ha pl. tv-t nézünk vagy filmezünk, olyankor arrébb megyek, ő akkor sem. Visszaemlékezve borzalmas volt az első év, mikor elkezdtünk járni, néha majdnem bélcsavarodást kaptam, nagyon kellemetlen volt. :D De ő is, utólag bevallva. :DD Meg mindig azt mondtuk, h kiszaladok pisilni. Persze tudtuk, hogy nincs felfázva a másik, nem azért rohangál egyfolytában a retyóra. :DD
2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Mi szoktunk.. :D 6 éve vagyunk együtt a férjemmel(3 éve házasok).. Általában nevetünk rajta és kész. Persze, eleinte nem volt semmi ilyesmi.

Szerintem olyan rossz lenne, ha együtt élnénk, és tartogatni kéne állandóan, meg feszengni a másik előtt, ha véletlen kicsusszan egy galamb. :)

2011. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!