Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehet a...

Szerintetek hol lehet a legnehezebben eladni az ingatlanokat Budapest területén?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. az Illatos úti vagy Vaskapu utcai "társasházak". Nem hiszem, hogy bárki arra a környékre szeretne költözni.
2011. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy a Hős utca. Na az is egy érdekes hely.


Nekem a XXI. kerület elején van lakásom. Panelos, proli, lakótelepi környék, de szerintem annyira nem vészes hely. Kisebbségiek arra annyira nem jellemzőek. Egyetem alatt laktam ott évekig. Az egyetemen, belvárosban BKV-val fél óra alatt bent voltam. Emiatt is jó volt.

1. emeleti a lakás, jó állapotú, járólapos, újabb konyhabútoros és fürdőszobás. Mégis évek óta nem kell senkinek, pedig majdnem annyiért árultam, amennyiért pontosan 10 éve vettük.

Úgyhogy erre is mondhatjuk, hogy nehéz eladni, vagy majdnem hogy lehetetlen.

2011. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a zűrös környékeken. ezáltal nem is éri meg ott lakást venni, hiába olcsó.

inkább áldozz rá egy kicsit többet, és később visszajön az ára.


mi anno a 11. kerületben, jó környéken vettünk egy lepukkant lakást 12ért. felújítottuk, ami kb 2 millában volt, de megérte, mert most 16ért simán el tudnám passzolni. de 20ért sem adnám, mert annyira imádok itt élni :)

2011. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez a piac sokkal összetettebb, minthogy csak a környékből lehessen levonni messzemenő következtetéseket az árak jövőbeli mozgásáról.

Mi meg a 90-es évek végén vettünk egy lakást 1,6 M-ért, 3-4 évvel később eladtuk simán 4,8-ért. De ha pl ma akarnék venni a Rózsadombon egy házat, lehet akármilyen hiper-szuper, nem fog annyit érni és nem is fogják tudni annyiért eladni mint 3-4 évvel ezelőtt.

2011. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!