Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beosztani két...

Hogyan lehet beosztani két hétre 3000ft-ot?

Figyelt kérdés
Sajna már kölcsön is kértem mert még ennyi se lenne.Már minden 5-10ft.ost is össze szedtem.
2011. júl. 11. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sajnos sehogy...ez napi 214 FT. Ez nem elég csak max egy zsemlére, meg vmi rávalóra. Mégis mire kellene a pénz? a megélhetésedre? vagy zsebpénznek?
2011. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

kajára?


mid van otthon? tudsz főzni?

2011. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány embernek, mire kell? Nem mindegy, én ennyiből egy hónapig eszek, iszok. És nincs hiányom. Persze tény hogy vizet iszom és tésztákat eszek legtöbbször. Magamnak egy tál tészta kitart egy hétig. Nekem nem jelent gondot ennyiből élni. de nem tudom neked mik az igényeid.
2011. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Több napra paprikás krumpli+lecsó kolbász=600Ft

Tojásos nokedli+paradicsom saláta=400Ft

Tök vagy cukkini főzelék+ bundás kenyér 400Ft

Frankfurti leves olcsó virsli+gyümölcs 500Ft

Köménymag leves +tócsni 300ft

Grízes tészta sárgabarackkal 500Ft

ezek tippek,de megoldhatók ,próbáltam Sőt még több gyümölcsre is jut,csak utána kell járni hol olcsóbb.

2011. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Folytatom:egész kenyér és száradáskor pirítani.

Uzsonnák:zsíros,rámás,vajas,májkrémes kenyér+paprika vagy bármi.Egy kis fantázia és tele a hasad.Remélem segítettem.

2011. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen tudok főzni egyedül is vagyok és a megélhetésemre van ennyi pénzem.Köszönöm szépen a válaszokat.Vannak itthon fűszerek meg a fagyasztóba borsó de az a baj,hogy tudnék is főzni csak mindegyikhez kell valami a boltból és nincs rá pénzem.Hát meg kell ezt oldanom valahogy.
2011. júl. 12. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:
írd már le pontosan mid van és írok neked menüt és bevásárlólistát!
2011. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szegedi vagy---tököt,karalábot adok ingyen.
2011. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elmész plusszba dolgozni a munkád mellett aztán akkor nem kell talán minden forintodat beosztani. Vagy kevesebbet kell költeni. Bár kivülről könnyű okosnak lenni aztmondják
2011. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez igy is van könnyű kivülről okosnak lenni úgyhogy ezt itt be is fejezem mert csak ideges leszek.Próbáltál már munkát keresni Miskolcon?
2011. júl. 13. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!