Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen viszonyba vagytok a...

Milyen viszonyba vagytok a szembeszomszédotokkal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 14:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
a szomszédaimmal olyan viszomnyban vagyok hogy ha tehetném már évek óta kiköltöztem volna tanyára, ahol a legközelebbi szomszéd 1 km. amikor ide költöztünk, volt a szomszédban 2 kocsma és 3 család tizen éves fiúkkal. mára csak egy család a problémás aki 2 méterre van a falunktól. a gyerekek hangosan, nagyon hangosan dübörögtetik a zenét, vagyis az annak nevezhető csimbummot, a kutyát bezárják egész napra az ólba, ott vonyíkol ahogy a hangjukat hallja, néha még éjszaka is. szóval a nap bármely pillanatában újrakezdődhet a réálom. ja ás köszönőviszomnyban vagyunk, muszály jópofát vágnom mert már volt veszekedés is, félek még rosszabb volna a helyzet ha feljelenteném őket. szóval amint tehetem, és a bátorságomat is összeszedem lelépek innen.
2009. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
az szar! nem is tudom én mit tennék ilyen hejzetben..
2009. szept. 5. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem a kérdezőt: Te milyen viszonyban?

03.28-án válaszoló

(Azóta sincs változás, ill. annyi, hogy elköltözünk :))

2009. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mi hála Istennek jóban, 20 éve költöztünk ide férjemmel.
2009. szept. 6. 18:03
 15/15 anonim válasza:

mivel egy roma származású. és még szépen fejeztem ki magam..

egész nap ordibál a sárgalapos lányával. megnem lehet maradni.

2010. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!