Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni kerti kézi...

Hol lehet kapni kerti kézi kútszivattyúhoz (norton-kút) tömítéseket?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ezer éves kézi szivattyúm. Gondoltam beüzemelem. De a tömítései olyan rossz állapotban vannak, hogy porladnak szét a kezemben. Árulnak még valahol hozzá valót?
2011. máj. 27. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lakóhelyfüggő. Falusi "vaskereskedésben", gazdaboltban bizonyára tudnak segíteni.
2011. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
paks.olx.hu/norton-kut-es-tartozekai-iid-162883854
2011. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél gumilapot,és vágd ki a megfelelő méretűt,ahogy nagyapám is csinálta.

Régi-rossz gumicsizmából is megoldható a dolog.


Rutin és az évek... :))

2011. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pécs vagy Budapest jöhet számításba leginkább települések tekintetében. Gazdabolt van a környéken, ott esetleg megpróbálom, bár még soha nem láttam ilyen dolgokat ott, de hátha.


Aki linkelte a hirdetést, köszönöm, de ennyire nem fontos. Én is inkább leadni szeretném. Ezért gondoltam, hogy működőképesen talán még lenne rá kereslet is pár ezer forintért.


Arra már én is gondoltam, hogy valamiből kivágok ekkora gumi lapokat. A szeleptömítéseknél még talán működne is, de a dugattyú tömítése ilyen harang alakú, ha jól láttam. Azt nehéz lenne házilag összebarkácsolni.

Mire megveszem ezeket a (talán használt, legalábbis akép alapján) tömítéselet, kifizetem a postaköltséget, mire hozzám kerül, beszerelem, nem kapok érte annyit, mint amit ráköltök.

Ha nem kapok hozzá helyben, akkor inkább kirakom ócskavasnak. Porfogónak tartogatni felesleges.

2011. máj. 27. 19:30
 5/7 A kérdező kommentje:
leadni = eladni
2011. máj. 27. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugattyú tömítést gazdaboltban keress,ha lehet inkább falun,mivel ott keresik ezeket.
2011. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2011. máj. 27. 19:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!