Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Haza vigyem vagy ne?

Haza vigyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Haza szeretném vinni a pasimat. Szerintem nem szép a házunk,mások szerint igen.mit tegyek félek hogy kiábrándul belőlem hogy nem tetszik a házunk neki. A szobám pedig elég szar mert elakartam költözni a tesómtól és csináltak nekem egy ilyen szobaféleséget,mert úgy is megyek el kollégiumba és nem leszek itthon.
2011. máj. 25. 21:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés ,és igen mi baj van abba ha ismerkedünk túl rövid az élet a hozz 18 éves koromba kezdjem el nem sietek avval el semmit .és a szüleim nem örülnek neki de most ne engedjenek ki hozzá? nem tök m1 mikor élem ki a tini koromat ?....
2011. máj. 25. 23:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Éld ki magad, ha neked 15 évesen ez a legfontosabb. De az élet nem erről szól kizárólag, ha szerinted rövid az élet, másnak is szentelj elég időt. A te korodban főleg a tanulásnak. Mert a nagybetűs élet nagyon is másról fog majd szólni mint a pasizás. Kivéve ha egy olyan gazdag embert fogsz ki mint én. De erre nincs még most biztosíték semmi. Ezért jobb ha tanulsz, diplomát szerzel, kitanulsz valamit, és lesz majd egy jó munkahelyed. A pasik utána is ráérnek.
2011. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!