Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Haza vigyem vagy ne?

Haza vigyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Haza szeretném vinni a pasimat. Szerintem nem szép a házunk,mások szerint igen.mit tegyek félek hogy kiábrándul belőlem hogy nem tetszik a házunk neki. A szobám pedig elég szar mert elakartam költözni a tesómtól és csináltak nekem egy ilyen szobaféleséget,mert úgy is megyek el kollégiumba és nem leszek itthon.
2011. máj. 25. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha a ház vagy a szoba állapota miatt dob akkor egy baromtó!!! legyen kitakaritva meg rend azt csá
2011. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
barátnőm szeret itt lenni mert neki tök tetszik de 17 éves én meg 15 és tök félek hogy mit szól
2011. máj. 25. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
nyugi csak a rendre és a jo illatra ill a tisztaságra ügyelj és semmi baj nem lessz nyugi felesleges ezen agódnod !!! :)
2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha csövesnek tart? :)
2011. máj. 25. 22:11
 5/12 anonim válasza:
akkor retardált, mert a csöveseknek nincs házuk. Ne aggódj, ha nem 1 putriban laksz akkor nem fog miatta lenézni.
2011. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

még végül is nem vagyunk régóta együtt és még a szüleim nem kíváncsiak rá "mert hogy lesz még elég minek vigyem haza"

de nála ez töktermészetes hogy hazavisz nála is voltam már.és ha azt akarja hogy vigyem haza? és a szüleim nem engedik ?

2011. máj. 25. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
ha ennyire parázold részletezd a házat és elmondom mi lessz a véleménye nyugi :)
2011. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nagy csak van egy két bútor ami ilyen nem modern mert az anyukám nagy mamájáé volt és azt nem akarják le cserélni alapvetően szép igazából csak annyi hogy valami nem túl modern az én szobám a legázabb megy egy ilyne lépcső és a lépcső végén van a szoba ajtója nincs de ez igy fent van mert a tető tér nem lett meg csinálva és így ki lett alakítva ott elötte egy ilyen szoba van két fala eztíigy nem tom elmondani, csak a szobám miatt aggódóm inkább de nem is tudom mit tudnánk csinálni nálunk gépezni otthon is tud ..de a barátnőmnek nagyon tetszik a szobám szal lehet hogy kicsit én vagyok olyan hogy nem örülök annak amim van..:)
2011. máj. 25. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:

jaj, tipikus tini aggódás. :D


ne félj, ha szeret, akkor nem érdekli, h milyen színű, milyen a bútor, stb.

a lényeg, h legyen szép rend és tisztaság. takaríts ki, mosogass el, szellőztess.

legyen normálisan beágyazva, ruhákat tedd el a szekrénybe.


én sosem paráztam, h mit szól a pasim a lakásunkhoz, a lehetőségekhez mérten igényes volt, egyébként sem elkényeztetett úrifiúkkal barátkoztam, akik méregették volna, h mi mennyit ér, és mikor vettük :D

2011. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 éves gyerek vagy, de "pasizol", a szüleid meg ennyit reagálnak rá amit leírtál. Valóban szégyellhetitek magatokat mind, de nem a ház miatt.
2011. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!