Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ússzon...

Mit csináljak, hogy ne ússzon a ház?

Figyelt kérdés
Tavaly szépen felújítva vettük a házat, akkor még nyoma sem volt semminek. Most azonban minden tiszta penész, és minden vizes, az egyik szoba már nem is használható emiatt. Valószínű a műanyag ablakok okozzák a gondot. Mit lehet tenni ilyenkor? A szellőztetés nem oldotta meg a gondot, pedig általában megy a fűtés és egész nap nyitva az ablak. Mit lehet tenni? Egy ötletem hogy Cerezit Stop párát veszek. Megoldás? Vagy ajánlanátok mást?
2009. márc. 13. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jo a ceresit pára stop,de nem szünteti meg a problámát.nálunk is ez a baj,csak az ajtón tudok szellőztetni,nem nyithatóak az ablakaink(30nmes kisház),és 2db ceresitünk van,gyűlyti a vizet,de mondom,nekünk nem szüntette meg a problémát.(gondolom a nem szellőztetés miatt.)
2009. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom napi 2-3 percnél nem szellőztettek többet! HÁT persze miért is. Ha naponta 3x 30percet szellőzettek, akkor nem a penész fog eltűnni hanem a penész okozója. A cerezit meg a többi micsoda csak ideiglenes megoldás!Ja és ha van redőny nem ártana időnként felhúzni! Mivel az is nagyban közrejátszik!
2009. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szellőztess, csatlakozom az előttem szólóhoz!
2009. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon sokat van szellőztetve, mivel két kisgyermek van, és nekik káros a sok penész. Én inkább arra gyanakszom, hogy vagy a műanyag nyílászárók miatt van, vagy mert nem száradt ki festés után a ház.
2009. márc. 15. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
ÓÓ! Ne haragudj, én azt hittem, hogy soha nem szellőztettek! Bocsi, félreismertem a szellőztetési szokásaidat! Hát ezesetben nagyon nem tudom mi lehet a gond.
2009. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom, de az egyik szoba használhatatlan, mert állandóan áll a víz, a háló meg tiszta penész! Eléggé el vagyok keseredve! Azért köszi a válaszokat!
2009. márc. 16. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve küzdünk a penésszel.Nekünk a Cerezit nem jött be,nálunk is folyt az ablakokon a víz mindenhol. Kérdezősködtünk és rátaláltunk egy olyan cégre akik azzal foglalkoznak,hogy Aereco gyártmányú hidroszabályozású légbevezető és légelvezetőt szerelnek a falba.Rém korrektek voltak.Nem olcsó dolog,de szerintem megéri.A szomszédnak is van már2 éve nekik bevált.Hozzánk kb 1 hónapja szerelték be, s azóta nincs víz az ablakokon.Pedig mind a két szobában folyt az ablakról a víz.Cím>www.A Mi generációnk Kft.Remélem segítettem.
2009. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Az utolsó kedves válaszolótól kérdezném meg, hogy mekkora lakásra mennyit fizettetek? Jónak hangzik a dolog, fel is keresem őket.
2009. márc. 20. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
KB 54 m2 -es a lakás.18e volt az első kiszálláskor,ebbe felmérés is km díj is van .Amikor jöttek szerelni akkor kellett a maradék 197e -et.
2009. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem olcsó, de ha valóban működik, és utána nem lesz ilyen gond, megéri. Köszi!
2009. márc. 21. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!