Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padlóösszefolyós zuhanyzót...

Gbarkovicsk kérdése:

Padlóösszefolyós zuhanyzót szeretnénk, viszont gondolnunk kell a kisfiúnkra, aki szeret pancsolni. Mivel mi építjük, ezért úgy döntöttünk, hogy eleve 20cm peremet csinálunk, és akkor abban már tud pancsolni?

Figyelt kérdés

Viszont nem tudom,létezik-e olyan padlóösszefolyó,amit be lehet dugózni?

Mi hosszúkás,rácsosat szeretnénk,de azt be lehet?


2011. máj. 15. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy elzárhatós(dugós)padlóösszefolyót lehet kapni.

De ha a gyerkőc szeret pancsizni akkor miért padlóösszefolyós zuhanyt csináltok?

Lehet kapni emelt falmagasságú zuhanytálcát amiben kedvére pancsizhat a gyerek és nincs gond a lefolyóval sem, sőt egyszerűbb beépíteni mint egy padlóösszefolyót(azt szintezgetni kellene hogy összefolyon a víz).És én azt is figyelembe venném egy gyerek esetén hogy sokkal higiénikusabb egy tálca mint a kicsempézett zuhany.

2011. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagytok szakembereke, de normális burkoló és vizes kell amunkához.

Nem csak építésről van szó, kell szigetelő fólia is és be kell építeni a sarkokhoz a vízzáró csíkot, a csempéket el kell hozzá darabolni, ha padlóösszefolyó rácsot vesztek az is ki kell vízszigetelni a kiállását alul megcsinálni.

Ha pancsoláshoz kell, akkor tényleg a mélytálcás zuhaynkabin a jó. 20 cm, az tudod mire lesz jó? Semmire..jól beleveritek a lábatokat majd és balesetveszélyes is.

A padlólapnak csúszásmentesnek kell lennie, vagy olyan apróra vágottnak, amin nem csúszik a talp, de ezt lehetetlen úgy megcsinálni, hogy az éles darabok ne vágják szét a bőrt, én ezért sem javaslom pici gyereknek az ilyet.

A hosszúkás rácsosnak pedig mindig meg kell nézni, mennyi vizet bír elvezetni és a ti zuhanyfejeteknek mennyi az átfolyási sebessége.

Kérdés szintén,hogy hol van ez a fürdőszoba?

Ha emeleten, le is mondhattok róla, ember nem lesz aki garanciát vállal a vízszigetelésre főleg egy olyan épített kabinnál, ahol rács van.

Emeletre az épület mozgása miatt , nem építünk ilyet, vagy vállalja a mester a kockázatot.

2011. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja..minőségi hosszú rácsnak kb. 25 ezertől indul.

Bármi kérdés van tedd fel, ilyen boltban dolgoztam.

2011. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem épített zuhanytálcám van, a padlója ugyanabból a járólapból készült mint a fürdő többi részén. állítom, h anno a kádban többször csúsztam meg, mint ezen. sima, négyzet alakú az összefolyó, a lejtése is megfelelő.


ha majd lesz kisgyermekünk, akkor beteszem a kiskádat a zuhanyba, és abban fürödhet.

én már 6 éves koromtól egyedül zuhanyoztam, addig pedig a gyerekkádban fürödtem.

2011. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs bedugózható lefolyóka?
2011. máj. 17. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Zuhanyzóba pancsolni ?
2020. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!