Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Loptak már tőletek? (Története...

Loptak már tőletek? (Történeteket várok, jöhetnek esetleg képek is ha olyan dologról van szó :D)

Figyelt kérdés

Tőlünk igen,kétszer is.Ez most a legújabb:


[link]

[link]

[link]


Tudni kell,hogy ez a kocsi céges és apámé.Lefényképezte,elküldte a főnökének a képeket ő meg kinevette.xD Mondjuk megértem...


1 éve 250.000 ft értékben loptak el festéket.Festettük volna a házat,kimentünk az udvarra(ahol előző nap este még ott volt a sok festék),már kezdtünk volna festeni de feltűnt,hogy nincs sehol semmilyen festék.


2011. máj. 11. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Anyám kimosott este,kiteregetett a kinti száritóra (Kapu becsukva).Reggelre öcsém kisruhái,anyám szakadt papucsa,egyik kedvenc felsőm sehol.Öcsém ruhái és én felsőm is Németországból voltak.Boltunk van.Másnap jön a nemtúlfehér vevő kisbabával,nőn a felsőm,gyerek meg öcsém ruháiban,nőn anyám szakadt papucsa...képes volt azt mondani hogy a kínaiban vette...


Szomszédnak csodaszép kinti virágai vannak,mégszebb tartókkal.2eltűnt virágostul.Pár nappal később csengetnek be hozzá nemfehérek,hogy látják,hogy szépek a virágai,nekik van eladó 2 virágtartó,adnak hozzá ajándék virágot is,nem-e venné meg...a pár nappal hamarabb ellopott virágok és tartók voltak...

2011. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

kb 15 éve ellopták a zárható tárolónkból a pici BMX-emet, amit a nagyimtól kaptam. azóta nem tárolok semmit a lakásomon kívül, még ha a hálóban is kell tartani a bringámat.


a másik sajnálatos eset: ahol most lakom, a szintén zárható földszinti tárolóból loptak el 2 nagyon drága babakocsit. undorító emberek vannak...

2011. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon mókás... már bocsánat. :) De tényleg jót röhögtem, mert nekünk kb 3 hete a visszapillantó tükröket lopták le a kocsiról. Elég bosszantó volt mondjuk, de így utólag látva a te képeidet azt mondom, hogy egész jól jártunk. :)
2011. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De ezen most mi olyan vicces?Komolyan nem értem :)

Egyébként köszi a válaszokat :)

2011. máj. 15. 23:30
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem amerikaikonyhás nappalim van ilyen ablakokkal meg nyitható erkélyajtók a teraszra szép jó nem olcsó házrol van szó betörték az üveget kitépték a beépített tűzhelyet főzőlapot , mosogatógépet a helyéről,, -.-" énsem hittem a szememnek ellopták a mosógépemet és a leptopomat is még jó hogy a széfet nem találták meg jöttünk haza családom egyből fel az emeletre fel se tűnt semmi sem én meg vittem a zsákokba a ruhákat a fürdőbe mosni és nem volt mosógépem -.-" azthittem hülyét kapok elmentünk két hétre nyarali ... hát ez lett belőle persze hogy egy szomszédom van és ő is elutazott a lányáékohz tőle a teraszáról a hűtőt lopták el ... hát azóta félk otthon egyedül gyűlölöm a teraszos földszinti erkélyes konyhanappalit!!!
2011. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!