Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Loptak már tőletek? (Története...

Loptak már tőletek? (Történeteket várok, jöhetnek esetleg képek is ha olyan dologról van szó :D)

Figyelt kérdés

Tőlünk igen,kétszer is.Ez most a legújabb:


[link]

[link]

[link]


Tudni kell,hogy ez a kocsi céges és apámé.Lefényképezte,elküldte a főnökének a képeket ő meg kinevette.xD Mondjuk megértem...


1 éve 250.000 ft értékben loptak el festéket.Festettük volna a házat,kimentünk az udvarra(ahol előző nap este még ott volt a sok festék),már kezdtünk volna festeni de feltűnt,hogy nincs sehol semmilyen festék.


2011. máj. 11. 00:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szóismétléseket és helyesírási hibákat nézzétek el :D
2011. máj. 11. 00:38
 2/15 anonim ***** válasza:

Az autós sztorit nem értem, a képeket sem.


Tőlem egyszer ellopták a mobilomat (Alcatel 565 volt, haha! de akkor, 5 éve még érték volt ez a fajta), meg a strandon egy törülközőt.

2011. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Autós képen a "kerekeket" nézd.Este még rajta voltak :D
2011. máj. 11. 00:44
 4/15 A kérdező kommentje:
Reggel meg ez a szép látvány fogadott :)
2011. máj. 11. 00:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Így már értem, nem gyenge. De a főnök miért röhögött?
2011. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,aki erre jár az is szokott röhögni :D Szerintem vicces.Már csak azért is,mert az anyacsavarokat itt hagyták ajándékba.Azért az se semmi,hogy nem riasztott be a kocsi.
2011. máj. 11. 00:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Aranyáron mérik most az autókra a gumit, lehet, hogy ezért vitték el.


Amúgy eszembe jutott még, hogy gyerekkoromban egyszer én voltam az osztálypénz-felelős, mindenkitől én szedtem, és amikor már az egész összegyűlt, ellopták tőlem. Mivel nem lett meg a tettes, szegény anyukámnak kellett az egészet befizetnie, mintha én hagytam volna el. Sz@r volt.

2011. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy van,hogy az utcában csak ezen a kocsin van (volt..pff)valamilyen acélból készült izéé,és ha azt visszaviszik a "mittoménhova" akkor aranyáron megfizetik őket.


Az tényleg szar lehetett.

2011. máj. 11. 01:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Idegenek tőlemmég nem loptak, mert vigyázok az értékeimre, viszont már három barátom, ismerősöm is lopott pénzt a pénztárcámból.


Egyikkel megszakítottam a kapcsolatot, a másiktól egy kis csalással visszaszereztem a pénzt.


Tanultam az esetből, és azóta nem hagyom magára még a közeli ismerőseimet sem a pénztárcámmal.

Azért írtam le az esetet, hogy mások is okuljanak belőle.

2011. máj. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyobb értékbe nem, egyedül egyszer akarták alólam a kisebbségiek kilopni a biciklimet, de nem hagytam magamat. :)
2011. máj. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!