Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Reális áron árulom a lakásom?...

Reális áron árulom a lakásom? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Három éve szerteném eladni a lakásom,de ezalatt az idő alatt csak két ajánlatot kaptam.Az első két év azért volt halott, mert tényleg magas árat kértem,most jelenleg 14,5 M az irányára.14-nek már nagyon örülnék de 13,5-ért is szerintem odaadnám már.Nagyjából a paraméterek:

xi.ker.,Gellért-tér,tégla,2.em.,48 nm,2 szoba(egyik galériás),belső udvaros,DNY-i fekvésű,polgári lakás.

Tippeket várok.Sokat kérek érte?


2011. ápr. 28. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

udvari, egybe nyíló szobák... hát, ez így tényleg hátrány. szerintem vidd le az irányárat 13.5-re, így lehet, h több lesz az érdeklődő, de tuti, h ebből is alkudni fognak.

miért költözöl? és hova szeretnél menni?


az én lakásom távhős, szintén a 11ben, jól megközelíthető, de mégsem zajos környék, sok a park, zöldebb övezet. annyit elárulok, h az Infopark közelében van.

50nm, 2 szoba, természetesen mindegyik az utcára vagy parkra néz. ez így állítólag 15öt simán megér. bár nem szeretném eladni, mert imádok itt élni.

2011. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretnénk költözni,mert ez kicsi nekünk.Van egy 12 éves lányunk és külön szobát szeretne.A városból már elegünk van,és Pest környékére költöznénk.Néha már úgy érzem sose jön el ez a nap.Aki azt ajánlotta nekem,hogy vigyem le 13,5-re azzal csak az a problémám,hogy akkor meg 11-nél kezdenék az alkudozást és sose kapnám meg a 13,5.De lehet hogy így sem,nem tudom.
2011. ápr. 30. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!