Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » VII. (7). Kerületben mennyibe...

VII. (7). Kerületben mennyibe kerül egy 59 m2-es polgári nagy belmagasságú átlagos lakás?

Figyelt kérdés
Budapestiek válaszára lennék kíváncsi. Kb irányár? Városliget környéke ...
2011. ápr. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél éve vásároltam 30m2-es lakást 8m-ért. Attól is függ, hogy milyen állapotban szeretnéd venni, földszinti lakás olcsóbb stb., de átlagban 15m-.
2011. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

az ingatlan.com-on pontosabb válaszokat találsz...


egyébként miért pont azon a borzasztó környéken szeretnél lakást venni?

2011. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért borzasztó környék?
2011. ápr. 28. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem borzasztó, én nagyon szeretek itt lakni a 7-ben, a körútnál. A belső udvar és a vastag falak miatt csendes, semmiért sem kell messzire menni, télen meleg, nyáron hűvös..Szerintem minden kerületben vannak jobb és rosszabb részek. Ha valaki a belvárosban szeret lakni, annak tökéletes. Én 3 éve lakom ezen a környéken, fél évvel ezelőttig a 6. kerületben laktam (szintén a körúton), nekem nagyon megtetszett.

(az első válaszoló vagyok)

2011. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocs,a azért a körút környéke, pláne az azon belül eső rész egy fokkal normálisabb, mint a Rottenbiller és a Városliget közti utcák. egyedül talán a Damjanich tetszik, mert ott legalább vannak fák, viszont elég zajos, mert ott jár a troli, és széles az út.


mondjuk a Nefelejcs utcában meg nem szívesen mászkálnék éjszaka, pláne nem egyedül, lány létemre.

2011. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!