Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svedorszagba mennyi egy...

Svedorszagba mennyi egy atlagos lakas?

Figyelt kérdés

szertnenk kijutni ill. ott lakast venni es munkat keresni vernamo , malmo elonybe ... ami van kb.25.000 euro



Tavaly mar voltam kint dolgoztam 2 honapot csak vege lett a szezonnak ...

Munakat ,hogy erdemes keresni es hol .


2010. febr. 4. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Huuu, lehet, hogy most hűlyeséget irok, de én úgy tudom, hogy nincsenek magán lakások Svédo.-ba..Vagyis minden az államé, és bérlik az emberek.:D
2010. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

lakást venni nem lehet, mert az részben igaz amit az elözö válaszoló írt...le kell tenned egy biznyos összeget mielött beköltözöl, amivel megveszed azt a jogot hogy a lakásban lakhatsz, azon kívul pedig fizetsz(attól fugg mekkora a lakás és hol van) havi 3500-7000 kr-t :)

remélem valamennyit segítettem:) sok sikert

2010. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hoppa erre nem szamitottam , na ez lehangolt teljesen :(

Ha megszerzem a PersonalNumbert akkor is igy van?

Valaki egy pontos leirast ha tudna adni tehet reszleteket...

Elore koszonom es ha meloval kapcsoltaba is ha valaki hozza tudna szolni (most fogtam neki egy angol tanfolyamnak ...)

2010. febr. 4. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát sajna, első vok, de én is csak ennyit tudok.Utánna nézni meg nem akarok, mert úgyis a google barátomat kellene hivjam segitségül. Azt meg te is meg tudod tenni. De ha hallok valamit akkor irok.
2010. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
angolul mindenki beszél de ha itt akarsz lakni és dolgozni akarsz akkor nemfognak felvenni ha nem beszélsz svédul...ugy vannak vele hogy ha az ö országukban akarsz lakni akkor vedd a fáradtságot és tanulj meg svédul....(csak egy tipp hogy jobban jársz ha svéd tanfolyamot kezdesz ha ide akar költözni és boldogulni akarsz)
2010. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja igen, personnummer-t pedig akkor kapsz csak ha van egy lakcímed, amihez munka kell, mert ha nem dolgozol akkor lakást nem kapsz, feltéve ha nincs szerencséd és egy rokon vagy közeli ismerös megengedi hogy nála jelentkezz be mint ott lakó...de amúgy attól hogy van személy számod(personnummer) nem lesznek olcsóbbak a lakások:)
2010. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!