Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok itt a GYIK-on...

Hol találok itt a GYIK-on olyan topikot ahol WC tartály szereléssel kapcsolatban írhatok? Megnéztem egy csomót de nekem nem tűnt fel és nagyon lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban!? (A kérdést azért leírom ide is)

Figyelt kérdés
Szóval a wc tartály tetején (külső tartály) van a lehúzó gomb, ami egy dugót felhúz és jön a víz. Nos nekem ez a benyomható gombomnak eltört a csatlakozása azzal a bizonyos dugóval. A Kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan lehet megszerelni? Illetve mi az amit ki kell cserélni belőle? És hogy kb. e z mennyibe kerül?
2011. ápr. 23. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy manapság ilyenekhez nem árulnak alkatrészt, hanem vedd meg komplett az egészet, hogy ők jól keressenek rajtad.
2011. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát kb. vegyek most 10e forintért egy komplett WC tartályt mert tönkrement egy gomb??? Remélem nem!:s
2011. ápr. 23. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A válaszodra nem tudok felelni, de azt tudom, hogy lehet külön alkatrészeket venni a tartályba. Kb. egy éve nekünk is eltört benne valami, és csak azt kellett cserélni.
2011. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ez egész pontosan mennyibe került? Szerelő vagy ti csináltátok?
2011. ápr. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!