Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » E & R Sub 22 varrógéppel...

E & R Sub 22 varrógéppel szemezek, merjem megvenni?

Figyelt kérdés
Vagy ha ez nem jó, mit ajánlotok 30 ezer Ft alatt? Hobbiból szeretnék ruhákat feljavítani, szűkíteni, ha jobban megy, pólókat, táskákat varrni, aztán meglátjuk mi lesz belőle :)
2011. ápr. 14. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ezt akarom megvenni :) ha nem gond,én is várnék biztatást,vagy véleményt,vagy valamit :)
2011. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én nem vártam, megrendeltem ma. voltam pár helyen, és mindenhol csak 50 ezer körül láttam gépeket, ez az egyetlen, ami 30 ezer alatt van, és nem néz ki gagyinak. :) mondjuk amire nekem kell, biztos elég lesz, csak nem akarom, h tönkremenjen, eltörjön a tű, stb.
2011. ápr. 15. 18:00
 3/3 anonim válasza:
Elég régi a kérdés...:)ma vettem a boltban,mert kifutó termék :2700Ft. Nem csalás ennyi volt :))
2012. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!