Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hisec...

Mi a véleményetek a hisec biztonsági bejárati ajtókról, jók, megéri ezt megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 31. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A mabisz által ajánlott összes zár,

másodpercek alatt nyitható!!!

Írd be a Youtubon, hogy lock picking.


Azután ha megnézted és kicsodálkoztad magadat,

írjál néhány elismerő szót nekem, hogy lebeszéltelek...

2011. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát sikerült lebeszélni a biztonsági ajtóról, főleg, hogy megnéztem a praktikerben ezt a hisec ajtót és nyomogatni lehetett a lemezt, olyan vékony.


Most asztalossal csináltatunk tölgyfaajtót 5 pontos zárral, persze nem 70 ezerért... sajna.

2011. ápr. 9. 13:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó döntés volt!
2011. ápr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én is a kényelmes megoldást választottam, meg akartam spórolni az utánajárást, az információgyűjtést, a személyes termékkiválasztás fáradságát, no és persze a legolcsóbbat akartam!

Így döntöttem egy szórólap lapján a HiSec és partnerei mellett.

Ezúton szeretnék KÖSZÖNETET MONDANI nekik és a beszerelést végző partnerüknek, amiért:

-Elhozták otthonomba az igazi kínai minőséget.

-Elmagyarázták nekem a következőket:

-A 106cm-es ajtónyílásba 85cm es (külméret 95cm) ajtó való (mer csak az van, ez a STANDARD MÉRET)

-A fennmaradó rés letakarására a sötétbarna ajtó esetében FEHÉR,ÖNTAPADÓ,MŰANYAG SZEGŐLÉC való!(Nem barna és nem fém, mint ahogy én gondoltam.)

-Lehetőséget biztosítottak számomra, hogy a szállítási felületvédő fóliát saját kezűleg távolítsam el, miután elmentek, s így utólag fedezhettem föl azokat az érdekes letörölhetetlen foltokat, horpadásokat és leverődésket, s de szerencsére ez így már nem reklamációs alap.

-Hogy elszállították régi ajtómat, de kétszeri kérésre kiszerelték belőle a két darab olasz zárbetétet (darabja:8.000Ft)

-Hogy felsöpörhettem, és felmoshattam utánuk a lépcsőházat (egyszer álmodtam olyat, hogy egy brigád feltakarít maga után.)


REKLAMÁCIÓMRA, készségesen elmagyarázták továbbá:

-Hogy, NEM VAGYOK NORMÁLIS!

-Hogy, én pontosan tudtam mit rendelek.

-Hogy, senki sem tartott pisztolyt a fejemhez, hogy megrendeljem ezt az ajtót.

-Hogy, ha kéthetes ajtóban akad a kulcs, az előfordul, maximum kicserélik a zárbetétet.

Szóval úgy érzem 80.000 Nettó forintért sokat tanultam, és amit elmondtak, abba nagyon sok igazság van.

Legfőképpen az, hogy NEM VAGYOK NORMÁLIS!

Most megyek és keresek egy biztonsági ajtók gyártásával és garanciális beszerelésével foglalkozó céget!

2012. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Hát Én sem vagyok Normális" Az is biztos! ;)
2014. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nívó ajtót vegyél.az nem csak dísz.


6cm tömör acél ajtólap.

104kg az ajtó...tehat abba anyag is van.. 130 ezer

2015. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

8 as vagyok.


Igen a Nivo az amire azt tudja mondani az ember hogy nem tudnak belőle hozni egy kínai szart.Arról nem beszélve hogy azt igen is behegesztik több ponton a falba bevert vashoz.

2015. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!