Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet jó illatot csinálni...

Hogy lehet jó illatot csinálni a lakásban?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, sajnos szellőztetni nem tudok rendesen mert minden ablak egy oldalra néz, amikor belépek a lakásba olyan állott szagot érzek, pedig minden nap takarítok, nincs kosz, hogy tudnám ezt megszüntetni?
2011. márc. 29. 09:44
 1/7 anonim válasza:
100%
Én illóolajat használok, teamécses a tartóba, tetejére víz és pár csepp illóolaj, tegnap épp mézeskalács illatút párologtattam, nem volt túl jó ötlet, ugyanis a családom ma mézeskalácsot követel:)) nagyon finom illatok vannak, narancs, menta stb, a legjobban a káma-szutra olaj illatát szeretjük, olyan mint gyerek koromban az illatos radír:)tartok egyet az előszobába és az egyik szobába, ez a kettő elég is és mindig nagyon jó illat van.
2011. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a szag, amit érzel, a tapétában, vagy a padlószőnyegben van, akkor először pár napig rakj szét a lakásban kávés-csészékben ecetet. Az frissíti a lakás levegőjét, összeszedi a különböző szagokat. Majd utána használd az előző válaszoló által írtakat.
2011. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Parkettánk van, tapéta nincs a falon, csak simán festve van...már kimostam a függönyöket, ablakot pucoltam,az ágyat kikeféltem, minden csináltam de még mindig lehet érezni, az illőolajokkal az a bajom hogy egy darabig jó, de utána elmegy az illata, vettem konnektorba dugható illatosítót is, az meg iszonyat tömény és erős+ keveredik a szaggal és úgy még rosszabb.
2011. márc. 29. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:

12,15.

Akkor marad az ecet. Az tényleg felfrissíti a levegőt és akkor szünteted meg, amikor már úgy érzed, elegendő.

2011. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát igen, egy idő után elmegy az illata az illóólajnak, azt folyamatosan égetni kell, nálunk is állott szag van amint bezárom az ablakokat, pedig sem penész sem dohos bútor nincs, egyszerűen szerintem a lakás szellőzője nem megfelelő, (panel) de még mindig az olaj az ami bevált, próbáltam füstölőt is, azzal meg az volt a bajom, hogy egyszerűen köhögtem tőle, nem bírtam, na mindegy ez egy ördögi kör.
2011. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet, h a bútorokból jön a szag. régebbiek vagy újak? mert lehet, h itt a hiba.


ettől függetlenül azért szellőztess gyakran, vagy amikor nem vagy otthon, akkor gyújts meg egy füstölőt és tedd biztos helyre.

tapasztalataim alapján egy idő után átveszi minden a füstölő illatát, és nem fogsz kellemetlen szagokat érezni.

2011. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap óta már van is az egyik szobában egy kis csésze ecet, én már most érzem hogy jobb egy fokkal, egyébként nem régiek a bútorok, pár éve lett felújítva a lakás, szóval nem értem, de biztos nálunk is a szellőzéssel van a baj.
2011. márc. 30. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!