Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik budai kerületet tartját...

Melyik budai kerületet tartjátok a legszebbnek és miért?

Figyelt kérdés

Hol vennétek lakást a legszívesebben? Kerületen belül is írhattok környéket, ha gondoljátok.

Köszönöm előre is!


2011. márc. 21. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A 2. Mert ott van pár csendes utca és piszok gazdag a környék :) Ha lenne rá pénzem, biztos oda költöznék. Pl. a Cseppkő utcába.
2011. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a 11.ben élek, nagyon szeretem.

eddig csak előnyét láttam a pesti oldallal szemben.

persze vannak magasabb presztízsű kerületek is Budán, mint pl az 1., a 2. és a 12., de ott jóval magasabbak az árak, mint itt.

ár-érték arányban ezt tartom a legjobb budai kerületnek, hiszen jó a közlekedés, sok szórakozási és vásárlási lehetőség van, de mégis zöld, élhető, nem csak lebetonozott, fák nélküli utcák vannak.

szűkebben azt tudom mondani, hogy a Műegyetem környékén, az Infoparknál lakom. tény, hogy nem kertes ház, hanem panelszerű, de jó a lakóközösség, nem laknak a környéken bodzaszedők :D és viszonylag tisztaság van az utcán.

ellenben közel van a 4-6-os villamos, negyed óra alatt benn vagyok az egyetemen, a barátom is könnyen bejut a munkahelyére.


jajj, kicsit sokat írtam, látszik, h lokálpatrióta vagyok :D


régebben a 22.ben laktam. na azt semmiképp sem ajánlom. eléggé kiesik, és ami jobb környék, az szinte megfizethetetlen. igaz, azok inkább családi házas részek.

2011. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!