Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vastag ezüstláncot hogy...

Vastag ezüstláncot hogy tudnék fényesre tisztítani, ha megfeketedett a bemélyedésekben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 20:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Én is vettem ezüst-arany tisztítót.2 euro volt.Évekig elég és nagyon hatékony!
2009. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
az ezüst és arany tisztitót általában kül9ön lehet kapni..mivl más vegyületek
2009. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
ezüstöt nem szabad fogkrémmel, ultradermmel tisztítani, mert kimarja a felületét, és egy idő után láthatóvá válhatóvá válnak a pórusok. Van erre egy speciális tisztító kendő, ékszerboltban biztosan kaphatsz.
2009. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
ékszerésztől hallottam ezt a tisztítást kisokos
2009. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Antikolt az ékszer,vagy csak oxidálodott?Vidd be az ékszerészhez,ha szépen mosolyogsz,lehet ingyen megcsinálja.Ha antikolt,nem szabad tisztitani,az éppen azért olyan.
2009. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Mennyi hozzáértő ember!!!Vegyél Hagerity silver ezüst tisztító folyadékot.Ékszerbolt vagy ha pesti vagy a népligeti sarki boltban-ahol aranyat és ezüstöt is árulnak.

Ha ezt végképp nem akarod,főzd ki ultrás vízbe és egy puha ronggyal fényesítsd.Ha timsós vízben főzöd ki fehér lesz az ezüst de fel tudod fényezni egy pamut ronggyal.

Üdv:

Egy aranyműves...

2009. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha nagyon koszos az ezüstlánc,akkor először zsírtalanítani kell.Erre a legjobb módszer,ha mosószeres vízben odateszed főzni.Addig kell főzni,amíg tiszta nem lesz.Ha úgy látod,hogy nagyon koszos a víz és még nem tiszta a lánc,akkor cseréld ki rajta a vizet.Vigyázz,hogy ne főjön le róla a víz!Ha kész,szóda-bikarbónával átsúrolhatod,mert attól szép csillogó lesz.

2009. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
65%
Fogkre'm...
2009. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező!Nekem annak idején ékszerész adott egy nagyon hasznos tanácsot.Fogj egy kislábast,tegyél bele egy kevés ULTRA-PORT+ vizet és ebben forrald az ezüst láncot addig,míg majdnem teljesen le nem fő róla a víz.Ha ezzel megvagy, töröld meg a láncot(vigyázz nehogy megégessen!!!)utána pedig egy puhább sörtéjű kefével keféld át az egészet.Nekem működött.:o)
2009. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Még egy ujságban olvastam ezt és nekem bevált! Egy tálat ki kell bélelni alufóliával, ebbe egy evőkanál sót kell tenni, majd kb. 2dl forró vizet ráönteni! Ebbe beletenni az ezüstöt és hagyni állni egy fel napig! Utána szépen át kell csak törölgetni egy ronggyal! Olyan lesz mintha új lenne! Nekem ez bevált a házi praktikák közül az ezüsthöz!
2009. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!