Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes fenntartani a vezetéke...

Érdemes fenntartani a vezetékes telefont?

Figyelt kérdés
T-com-os, minimáldíjas, kb.2500 ft a díja, ezen csak keveset telefonálunk, de 4 mobilunk van , mindenkinek 1. A digi TV-n is gondolkodunk, ahhoz is lenne telefon , annak nincs havidíja.Vagy inkább váltsunk erre?
2009. febr. 19. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk 6 éve szüntette meg a vezetékes telefont, azóta mindenkinek mobilja van, és nem is hiányzik. Mostmár igazából olcsóbb is sokszor, mint a vezetékes (főleg, hogy szinte mindenkit csak mobilon lehet elérni, ami érdekes módon elég borsos még mindig vezetékesről). Szerintem elavult dolog. Akkor jó, ha valaki tényleg nagyon sokat beszél gyakran, szintén vezetékes irányba.
2009. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló jól írta, akkor éri meg ha sokat telefonáltok vezetékesre, másképp fölösleges. Nálunk is csak azért van mert az internet mellé kötelező volt. De ha a digi és a t-com közt vacilálsz akkor egyértelmű: digi sokkal jobb minden téren.
2009. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég váltottam DIGI-re. TV 68 csatornával, korlátlan internet és előfizetés nélküli telefon összesen 5200 forint. Úgyhogy ha szoktál vezetékes telefonon beszélni, akkor ezt ajánlom.
2009. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy állandóan zaklatnak hülye statisztikákkal, meg nyaralásokkal.....
2009. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon igazad van! Nagyon idegesítő hogy vadidegenek zaklatnak mindenféle hülyeségekkel, váratlan időpontokban... Köszi a válaszokat.
2009. febr. 20. 06:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, hogy csak akkor zaklatnak, ha nyilvános a telefonszámod. Én titkosítottam, és azóta megszűntek az ilyen hívások.
2009. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is most álltunk át a DIGI-re, nekünk idáig a telefon csak az internet miatt kellett, nem is volt készülékünk - pont a kéretlen telefonálók miatt.

Szerintem ha minimális a vezetékes telefonforgalmatok, akkor nem éri meg fenntartani, fölöslegesen fizettek havi X Ft-ot.

A kéretlen telefonálókról egy gondolat: amikor én biztosítónál dolgoztam, a legtöbb üzletkötő úgy próbált üzletfeleket szerezni, hogy felírtak egy papírra 7 db számot és az így kapott telefonszámtól kezdődően hívogatták az embereket. Rengeteg ember kérdezte, hogy honnan van meg a telefonszámuk, hiszen az titkosított.

2009. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor végül is titkosítani se érdemes? Egyébként azt hogyan kell, és mikor, hogy az új telefonkönyvben már úgy legyen? Egyébként eddig is csak anyukám miatt tartottuk fent, mert neki is vezetékese van, és így olcsóbb neki hívni, mintha mobilt hívna.
2009. febr. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!