Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A neten láttam a GoldMax...

A neten láttam a GoldMax (www.goldmax.hu) neodyn mágneses vízlágyítót, vízkőmentesítőt. Van erről valakinek tapasztalata? Ha igen, beváltotta-e a hozzáfűzött reményeket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazi vízlágyítót szeretnél, akkor szerintem vízlágyító berendezést vásárolj, nem igen hiszek a csőre tehető kütyükben. Gázra is árulnak "ionrendező mágnest", eddig csak negatív tapasztalatokkal találkoztam :S
2011. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehol az iparban semilyen üzemben mágnessel nem kezelnek vízet! Vajon miért?
2011. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Most komolyan.

Szerinted a vízkô mágnesezhetô?


Infó az oldalon:

A GoldMAX® termékben alkalmazott Neodymium vegyületek összetétele védett világszabadalom.

Hát persze, legalább annyira titkos mint a vas összetétele.

Ez vakítás, butaság a köbön.

[link] bazi nagy titok.

2011. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ja, én is szkeptikus vagyok vele szemben. Mivel három hónapos "próbaidőt" adnak, gondoltam kipróbálom, ha már nincsen benne kockázat.
2011. márc. 8. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüleim házában van egy. Nem tudom mitől, és azt sem, hogyan de működik... Be akartam bizonyítani, hogy humbug az egész aztán koppantam amikor két egymástól független (elektrolízises és kémiai) mérés is azt mutatta, hogy lágyabb lett a víz.
2011. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam 2011 óta működik. Mielőtt beszereltettem, legalább kétszer kellett savazni az átfolyós rendszerű, gázzal működő boylert évente. 2011 decembere óta egyetlen egyszer sem!!! Nincs vízkövesedés, nincs lerakódás!!!
2015. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!