Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez át tudja szabni egy szabó...

Ez át tudja szabni egy szabó vagy varrónő?

Figyelt kérdés

Kaptam egy pulcsit, de az a helyzet ,h elég érdekes a szabása.

Vállban meg hosszban jó,de elég széles rám, szal kb akkor állna rajtam normálisan ha akkora hasam lenne mint egy Lagzi Lajcsinak.

Szal arra gondoltam h egy jó 15-20 centit kivághatna az oldalánál vagy valahol.

Ilyet meg tudnak csinálni?


2011. márc. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán, de apró munka nem biztos, hogy hivatásos foglalkozik vele.
2011. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan varrónő tudja átszabni,akinek van interlock gépe. Más géppel nem lehet kötött dolgokat megvarrni,hogy a szemek ne szaladjanak. Teljesen szét kell szedni a pulcsit és újra szabni-varrni. Nem biztos,hogy olcsó lesz.
2011. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, annyi, h nem kötött, hanem normál.

Esetleg itt van kép róla, annyi h nekem kékben van meg, meg más a felirat.


[link]

2011. márc. 8. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt bármelyik varrónő áttudja szabni. Szabók nem szoktak ilyennel foglalkozni.
2011. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze,csak interrel le kel szegni,nem is nagy munka. csak az oldalvonalat kell kivágni,(esetleg karcsúsítani ha olyan),és újra össze. célszerű kivenni az ujját,de nem mindenki csinálja,rutinosabb már anélkül is összedobja.
2011. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt még én is megcsinálom kézzel :D Bárki megcsinálja neked, menj be nyugodtan egy olyan helyre, ahol olcsó.
2011. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Juuuuuujj!!!Azonnal áruld el hol vettél ilyen pulcsit:) Ilyenért ácsingózok nem is tudom mióta, de sajna csak Adidas, Nike stb árkategóriás boltokban láttam eddig.

Amúgy nekem hasonló pulcsit, csak nem kapucnis volt anyukám is lekarcsúsított, pedig ő nem varrónő, szal tuti megbírkóznak vele:)

2011. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!