Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy "kötőnő"?...

Van olyan, hogy "kötőnő"? Tehát olyan, mint a varrónő, csak köt/horgol, és ha viszek neki képet, hogy mit szeretnék, ő azt elkészíti (pl. tunikát, pulcsit, sapkát)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem pont ide illik, de itt több nő van, akik esetleg segíthetnének. Én sajnos nem tudok kötni, és nem is mostanában lesz, hogy megtanulok, főleg magas szinten. Az ismerőseim közt sincs ilyen ügyes ember.
2011. jan. 9. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem hiszem,hogy vannak,aki ezzel hivatásszerűen foglalkoznak.

Próbáld meg az otthon rovatban megkérdezni,hogy vállal-e valaki ilyent. Természetesen ott,ahol élsz. Lehet,hogy lesz olyan asszony,aki szívesen keresne vele egy kis pénzt.

2011. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
anyukám simán megcsinálná:) Akármit, elég gyorsan.
2011. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
anyam amikor terhes volt velem 20 eve akkor kotono volt, mert otthonrol nem tudta folytatni a munkajat, a penz meg kellett
2011. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, hirdetnek is a neten, pl. [link]


De jó tudni, hogy drágábbra jön ki egy pulcsi, mint a boltokban kapható pulcsik.

2011. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Gondoltam, hogy drágább, de vannak extrém elképzeléseim, amit a boltokban árult darabok nem valósítanak meg. És ez nem olyan, hogy elviszem a varrónőhöz hogy szabja át kicsit.

2011. jan. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!