Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jogosan kérik utólag mégegyszer?

Jogosan kérik utólag mégegyszer?

Figyelt kérdés
A gas.hu nál voltunk,és a Főgáz vett át. Múlt hónapban 30 ezres gázszámlát postáztak.Pénteken meg a gas.hu küldött egy 15 ezres számlát, amin 2009.12. -2011 01. ig az alapdíjat követelik. De azt egyszer már befizettük, nem? Minden hónapban benne volt a számlában....
2011. márc. 6. 11:54
 1/5 anonim válasza:
Lehet ez kompenzáció megvonás mert nem időben fizettétek be annak idejében.
2011. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindig befizettük rendesen...

Kapott valaki ilyen számlát????

2011. márc. 6. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ülj neki még 1x! Az NEM az alapdíj,kaptál vagy 4-5 papírt !

Jó az,bár most kicsit nehéz eligazodni rajta,nem az alapdíjat kérik,csak az is,és minden a számlákon van,amit csak szolgáltattak eddig !

Én még nehezebben megyek el rajta,mert nekem,gárár/hőmennyiség-támogatásom,valamint önk.lakbérhozzájárulásom is oda van írva.

2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,tényleg! csak azon a lapon ,amin a csekk is van,pont az alapdíjak vannak felsorolva...tehát jan. 13 ig van számlázva.De miért,mos, márciusban küldik?

nemrég fizettem be a "rendes" gázszámlát 30 ezerről a főgáznak, most meg pár napra küldik a 2 számlát 18 ezerről.

De ezekben tuti nincs benn a gázártámogatás...

2011. márc. 7. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérted ???

Én is majdnem "befaragtam" velük!

Ugyan is a dégáztól mikor átléptem,megkaptam,hogy az évi hőmennyiségből mennyit is használtam el.

Ezután BE kellett menni az államkincstárhoz,és CSAK így érvényesítették.

SAJNOS ezt nagyon sokan NEM tudták,NEM kaptak... AUTOMATIKUSAN NEM került át a régi(nálam dégáz)cégtől az Emfeszhez.

Így rengetegen lehetnek,akik nem mentek utána,egész"emfeszes pályafutásuk" alatt NEM is kaptak támogatást,közben meg szidták őket,hogy nem is olcsóbbak...stb.

Most is igyekezni kell,kiküldi az emfesz a támogatott elfogyasztott hőmennyiséget,BE KELL MENNI intézni a menedékes szolgáltatóhoz,mert ebben a formában CSAK ápr.15-ig jár!

2011. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!