Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi 2011-ben 1 m3 gáz ára?...

Mennyi 2011-ben 1 m3 gáz ára? Jó a parapetes gázkonvektor?

Figyelt kérdés
Most költöztem albiba. Nem kéményes konvektor van itt, szóval ebből gondolom, hogy ez a parapetes. Remélem nem keverem, s jól is írom le, bár sokat nem értek ehhez. Fokozatok a konvektoron: N, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Általában ha itthon vagyok 3-ason megy a konvektor, amúgy 1-esen. Heti 3nap vagyok egész nap itthon, a többi 4 napon kb. reggel 6 - s du. 4 közt egyesen van. Ha jól nézem, számoltam az elmúlt egy hétben 20-23 m3 ment el. Ez sok??? Mennyi egy ilyen konvektor gázdíja egy hónapban??? Ha valaki tudna segíteni megköszönném.
2011. febr. 18. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, oké. :)
2011. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Én konvekpro -t vettem, aminek a segítségével tudom programozni a konvektoromat! Ja, a gázszámlám is bő 20%-kal lett kevesebb, mindamellett, nagyon kényelmes.
2012. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!